آموزش ثبت نام و ساخت حساب در صرافی کوینکس Coinex ایران ارز دیجیتال

شاید بپرسید که پاداش ارجاع دقیقا چیست؟ اجازه دهید این پاداش را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. هنگامی که دوستان شما با کد و پیوند ارجاع شما ثبت نام کنند، به ازای هر سفارش تکمیل شده‌ای که آنها انجام دهند، پاداش ارجاعی از طرف صرافی به شما تعلق می‌گیرد. اگر از قبل، ورود خود را دو مرحله‌ای کرده باشید، در این قسمت باید کدی که برای تایید حساب خود از «Google Authenticator» دریافت کرده‌اید را وارد کنید.

تعدادی از مهم‌ترین اقدامات امنیتی کوینکس

بخش «تنظیمات امنیتی» را پیدا کرده و روی دکمه «Bind» در سمت راست «TOTP Authenticator» کلیک کنید. بخش «تنظیمات امنیتی» را بیابید و سپس روی «Bind» در سمت راست «Mobile» کلیک کنید. وجود دارد و در صورت اشتباه در ورود به معامله ممکن است کل سرمایه شما از دست برود ولی در معاملات spot یا نقدی چنین چیزی نیست. ⚠️ صرافی Coinex تمام حساب‌های ثبت شده به نام چین و یا ثبت شده با شماره تلفن چین را در تاریخ 31 اکتبر مسدود خواهد کرد.

اگر از قبل، ورود خود را دو مرحله‌ای کرده باشید، در این قسمت باید کدی که برای تایید حساب خود از اپلیکیشن «Google Authenticator» دریافت کرده‌اید را وارد کنید. اگر حساب خود را با ورود دو مرحله‌ای امن‌تر نکرده باشید این گام، خود به‌ خود حذف می‌شود. سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه، روی گزینه «Sign In» یا «ورود به سیستم» کلیک کنید. در حال حاضر کارمزد و یا همان فی معاملات در صرافی کوینکس 0.12% (دوازده صدم درصد) از حجم معاملات است.

آموزش ثبت نام و ساخت حساب در صرافی کوینکس Coinex ایران ارز دیجیتال

سپس با گزینه coppy addres ادرس مورد نظرتان را در کادر past کنید. پس از ثبت نام در coinex وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه “Account” در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید، سپس تنظیمات حساب “Acoount Setting” را در فهرست انتخاب نمایید. صرافی کوینکس جزء صرافی هایی است که، کارمزد کمتری از معامله‌گران دریافت می‌کند.

هر 30 ثانیه یک بار یک رمز ۶ عددی به شما نمایش داده می شود.

این تنها محدودیتی است که کاربران این سطح خواهند داشت و هیچ گونه مشکلی برای معامله کردن در این سطح از آموزش ثبت نام کوینکس صرافی وجود ندارد. اکثر معامله‌گران ایرانی که در صرافی کوینکس مشغول معامله هستند، در سطح 1 قرار دارند. در صرافی Coinex به جز موارد بالا، یک گزینه دیگر برای کمتر شدن کارمز وجود دارد. اگر شما توکن بومی سایت صرافی کوینکس که CET نام دارد، خریداری کنید، کارمزد شما طبق جدول زیر، محاسبه می‌شود.

آموزش ثبت نام و کار با صرافی کوینکس ( Coinex ) – آموزش خرید و فروش با کوینکس

طبق اعلام تیم توسعه صرافی و توکن CET، این روند تا جایی ادامه خواهد یافت که حجم کل توکن‌های موجود به ۳ میلیارد واحد برسد. اما اگر مقدار پول شما، بیشتر از ده هزار دلار است، لازم است که در کوینکس، تایید هویت داشته باشید. در حال حاضر، سهم کوینکس از حجم معاملات بازار ازرهای دیجیتال، 0.06 درصد است.

بالای صفحه ای که باز شده، در قسمت راست تصویر کلمه ، یعنی گزینه ثبت نام را خواهید دید که باید روی آن کلیک کنید. کادری را مشاهده خواهید کرد که در آن TOTP نوشته شده است. هر 30 ثانیه یک بار یک رمز ۶ عددی به شما نمایش داده می شود. زمانی که تمام کارها را به درستی انجام دادید، صفحه ای برای شما به نمایش گذاشته می شود که همان صفحه خوش آمدگویی کوینکس به شما است. سپس بر روی گزینه account در گوشه بالای تصویر کلیک کنید. شما باید به ایمیل خود وارد شوید و این کد را کپی کنید و در قسمت Email Verification Code وارد کنید و در آخر بر روی confirm کلیک نمایید.