پنل اس ام اس خارجی – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

یعنی شما با استفاده از اینترنت می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید و نیاز به علم خاصی ندارید. با توجه به محیط کاربری ساده و راحتی که ایجاد کرده است توانسته مشترکین و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند.

هر کشور پنل پیامک منحصر به خود را دارد بعضا در برخی از از کشورها چندین پنل پیامکی وجود دارد و البته ممکن است برخی سامانه‌‌های پیامک خارجی به کشورهای مختلفی سرویس ارائه دهند. در ادامه به معرفی و بحث در ارتباط با چند سامانه ی پیامکی خارجی می‌پردازیم. البته لازم به ذکر است که متاسفانه دلیل قیمت ارز استفاده از پنل پیامک خارجی برای افراد ساکن ایران مقرون به صرفه نخواهد بود، اما پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید تا حداقل با معروف‌ترین سامانه پیامکی خارج کشور آشنا شوید.

سایت پنل پیامکی Twilioیکی از برترین و بهترین سامانه‌ پیامکی خارج کشور، پنل پیامکی Twilio است، البته در خارج کشور پیامک انبوه و اس ام اس مارکتینگ به معنی داخل ایران استفاده نمی‌شود، ارسال پیامک انبوه بدون شناخت مخاطب کاری غیر قانونی است و بیشتر برای ارسال پیامک از طریق وب سرویس یا ارسال پیامک به باشگاه مشتریان در خارج کشور استفاده از پنل پیامکی مرسوم است.

در سامانه‌های پیامکی ایرانی مانند سامانه پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک منطقه‌ای‌؛ ارسال پیامک مشاغل و اصناف، ارسال api و قابلیت دریافت پیامک فراهم شده است و فقط با یک ثبت نام پنل پیامکی رایگان می‌توانید به تمامی امکاناتی که در پنل‌های پیامکی خارجی قید شده است دست یابید .


منبع: https://farazsms.com/external-sms-panel/این پنل اس ام اس خارجی یکی از مناسب‌ترین سامانه پیامکی خارج کشور است و از قابلیت ارسال اس ام اس از اینترنت پشتیبانی می‌کند. در واقع پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است و پنل اس ام اس پیامک از طریق اینترنت ارسال می‌کند.

سامانه پیامک SimpleTexting نسبت به سایر سامانه پیام کوتاه خارج کشور سرعت ارسال پیامک کمتری دارد و البته قابلیت‌هایی مانند ارسال پیامک مشاغل و اصناف (برای ارسال پیامک مشاغل و اصناف در سامانه‌ی فراز اس ام اس کافیست وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی ارسال> ارسال پیامک > ارسال مشاغل را انتخاب کرده و با کلیک بر روی صنف مورد نظرتان و انتخاب شهر و استان مورد نظر خود ارسال پیامک به مشاغل مورد نظر خود را انجام دهید.)

قطعا یکی از بهترین پنل اس ام اس برای کسب و کارهای کوچک سامانه ارسال پیامک Textedly است که با ارائه خدمات به کسب و کارهای کوچک مسیری برای پیشرفت و رشد کسب و کار ایجاد می‌کند از قابلیت های متنوع این سامانه می‌توانیم به کمپین های بازاریابی؛ ایجاد گروه‌های تقسیم‌بندی شده برای چند کمپین و دریافت پیامک از مخاطبین خود اشاره کنیم.

پنل پیامکی sendpuls

البته سامانه پیامک فراز اس ام اس دارای گارانتی بازگشت وجه واقعی است که کمک می‌کند در صورتی که متوجه شدید سامانه پیامک برای شما مفید نیست، درخواست دهید تا هزینه پرداخت شده بابت پنل پیامکی به حساب شما عودت داده شود.

سامانه ی ارسال پیامکی Textedly

زمانی که بحث از یک سرویس پیامکی خارجی می‌شود و بحث بازاریابی در پنل اس ام اس های خارجی مطرح می‌شود بدون شک ez texting یکی از نام‌های مطرح در حوضه‌ی بازاریابی پیامکی محسوب می‌شود این پنل اس ام اس خارجی در لیستی از پنل اس ام اس خارجی قرار دارد که قابلیت‌های مختلفی را بسته به نیاز کاربران خود ارائه می‌دهد.

یکی از بهترین قابلیت‌هایی که سامانه پیامکی SimpleTextin را نسبت به بقیه سامانه‌های پیامکی خارجی متمایز کرده است قابلیت تست رایگان این سامانه پیامکی است که تا 14 روز بدون پرداخت هزینه‌ی اولیه به تعداد محدودی سرویس خارجی خود را برای تست شارژ کنند. ما نیز در شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد پنل اس ام اس دمو و پنل اس ام اس رایگان امکان تست سامانه پیامکی را برای مشتریان خودمان فراهم کرده‌ایم تا مشتریان ما بتوانند بدون دغدغه نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام کنند.

با بررسی اجمالی سایت‌هایی که در بالا نام برده شده و بررسی قابلیت‌های این سامانه‌های می‌توانیم این نتیجه را بگیریم که تقریبا امکانات در تمامی کشورها در پنل پیامکی یکسان است.

البته قابلیت‌هایی مانند تاییدیه ی دوعاملی؛ انعطاف پذیر تحت وب؛ یادواری قرارها و رویدادها اعلان مناسبت‌ها از امکانات ویژه ی این پلتفرم می‌باشد. اگر دغدغه شما ارسال پیامک به خارج کشور است پنل پیامکی فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به خارج کشور را برای ارسال پیامک‌های وب سرویس در اختیار شما قرار می‌دهد.

سایت ارسال پیامک EZ Texting

مانند داشتن دریافت پیامک در خطوط اختصاصی پیامکی کاربران؛ لازم به ذکراست که دریافت پیامک یکی از امکانات و قابلیت‌های رایگان سامانه فراز اس ام اس هست و با دریافت یک خط اختصاصی امکان دریافت پیامک برای شما کاربر گرامی فراهم خواهد شد.

سامانه sendpuls نیز در زمینه ارسال نوتیف و ایمیل مارکتیگ فعالیت می کند و یکی از خدمات این شرکت سامانه پیامکی است. البته خدمات این شرکت به همین موارد ختم ‌نمی‌شود و در زمینه Crm و یا smtp server نیز می‌توانید از خدمات این شرکت کمک بگیرید.

مقایسه ی سامانه های پنل پیامکی خارجی با سامانه‌های پیامکی ایرانی

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خطوط 14 و 15 رقمی اپراتور 5000 به صورت رایگان برای شما فعال می‌شود و شما می‌توانید از سایر اپراتورها مانند اپراتور 1000 یا اپراتور 9000 و … خط پیامکی خریداری کنید.

سامانه پیامکی SimpleTexting

پنل اس ام اس Twilio به گفته‌ی کاربرانی که نظرات خود را بیان کرده‌اند یکی از با کیفیت‌ترین و پرسرعت‌ترین سامانه ارسال پیامک خارجی است که در مقایسه با سامانه‌های دیگر برتری دارد.