4 توصیه ارسال پیامک یادآوری رویدادهای مهم + نمونه متن پیامک یادآوری و اطلاع رسانی

سرکار آقای شاهی
زمان ثبت نام ترم دوم کلاس موسیقی ما فرا رسیده است
8 مهر، آخرین مهلت ثبت نام
آموزشگاه مهر ایران

مراجع گرامی
جهت یادآوری نوبت ویزیت شما امروز ساعت 18 عصر است
کلینیک جوانه

همه ما در طول زندگی نیاز به یادآوری موارد زیادی داریم. برخی از ما برای کارهای مهم، یادآوری گوشی موبایل را تنظیم می‌کنیم. در کسب‌وکار خود هم می‌توانید از یادآوری‌های مختلف استفاده کنید. مثلا ممکن است بخواهید پرداخت اقساط، خرید، ثبت‌نام و… را به مشتری‌های خود یادآوری کنید. بهترین راه این است که با کمک پنل اس ام اس برای آن‌ها یک اس ام اس یادآوری بفرستید. مشتری شما هم قطعا از این موضوع استقبال خواهد کرد. زیرا ترجیح همه این است پیش از اینکه موعد چیزی بگذرد، آن را انجام دهند.

یادآوری پرداخت اقساط با ارسال اس ام اس یادآوری

پیامک یادآوری چیست؟

چطور می‌توان پیامک یادآوری ارسال کرد؟

سارای عزیز
تخفیف های آخر فصل خانومی رو از دست نده
20% تخفیف برای 3 خرید اول شما

همیشه از مشتری درخواست کنید تا جواب قطعی را با شما در میان بگذارند. مثلا بگویید: با ارسال کلمه «بله» قرار خود را تائید کنید، یا «حتما با ما تماس بگیرید». بدین ترتیب می‌توانید از حضور و یا عدم حضور افراد با خبر شوید.

سخن آخر

یک پیامک یادآوری درست و به موقع به مخاطبان شما کمک میکند تا بتوانند همه کارهای خود را در زمان درست انجام دهند و چیزی را فراموش نکنند. برای این کار میتوانید از ماژول ارسال اس ام اس زمانبندی شده استفاده کنید تا اس ام اس های شما در زمان تعیین شده ارسال شوند.

توصیه‌های مهم برای ارسال پیام یادآوری را جدی بگیرید!

حتماً 24 تا 48 ساعت قبل از موعد، اطلاع‌رسانی کنید.نکته مهم در ارسال این پیامک‌ها، یادآوری درست و به موقع است. اگر شما یک هفته پیش از ملاقات خود پیامک بفرستید، مجدا ممکن است فراموش شود. پس بهتر است 24 تا 48 ساعت قبل آن را یادآوری کنید.

مسائل مهم را یادآوری کنید

از ارسال یک پیامک طولانی و چند بخشی برای یادآوری یک قرار ملاقات ساده بپرهیزید. سعی کنید تا جای ممکن اس ام اس را خلاصه کنید و در آن نکات مهم از جمله تاریخ و ساعت قرار جلسه را بنویسید. اگر اولین باری است که به مخاطب پیامک می‌دهید، بهتر است که آدرس خود را نیز در پیامک وارد کنید.

لحن پیام خود را صمیمی کنید

سامان عزیز
موعد پرداخت قسط شما فرا رسیده است
پیش از اتمام زمان، لطفا برای پرداخت آن اقدام کنید
بانک سامان

تجربه استفاده از پیامک یادآوری را از دید یکی از مشتریان ما بخوانید. این اس ام اس یادآوری، باعث شد با کمی جستجو در رابطه با پنل اس ام اس، ما را بشناسند و نظرشان را با ما به اشتراک بگذارند:

گاهی اوقات ممکن است سازمان شما در زمینه‌ای فعالیت داشته باشد که وقت، نوبت، پرداخت و یا ثبت‌نامی را باید به مشتری یادآوری کنید. پیامک یادآوری به شما کمک می‌کند تا هر محتوایی که نیاز است را به مخاطبان خود یادآوری کنید تا از خاطر نبرند. بیایید با این نوع پیامک و نحوه ارسال آن آشنا شویم.

ارسال پیامک یادآوری با پنل اس ام اس

+ یادم رفته بود امروز وقت دکتر دارم! چه خوب شد برایم یک پیامک یادآوری فرستادند. به سختی از این کلینیک وقت گرفته بودم و اگر یادم می‌رفت، تا چند ماه دیگر باید درگیر نوبت‌گیری دوباره می‌شدم. در مراجعه حضوری از آن‌ها بابت این اس ام اس تشکر می‌کنم.

تمام مواردی که بالاتر ذکر کردیم، بخش کوچکی از کاربردهای پیامک یادآوری است و شما با توجه به نوع کسب‌وکار و فعالیت خود، می‌توانید از آن استفاده‌های بیشتری داشته باشید.

+ در حال حاضر از چند جا وام گرفته‌ام و زمان بازپرداخت آن‌ها را با هم اشتباه می‌گیرم. خوشحالم که بانک هر ماه زمان پرداخت قسط را به من یادآوری می‌کند. این روزها که یک سر داریم و هزار سودا، به خاطر سپردن همه چیز باهم کمی سخت است.

سلام علی جان. جهت یادآوری، قرار ملاقات تو با دکتر سهیل فردا 5 آذر ساعت 3 است. لطفا برای تائید کلمۀ “بله” و برای لغو کلمه “خیر” را ارسال کن

درست است که ارسال یادآوری مهم و ضروری است، ولی نباید فراموش کرد که این نوع ارسال الزاماتی دارد. پس برای بهره‌وری بیشتر، بهتر است به این نکات توجه کنید.

حتماً 24 تا 48 ساعت قبل از موعد، اطلاع‌رسانی کنید.

هر ماه یا هر فصل تخفیف‌های ویژه دارید؟ به مناسبت‌های مختلف قرار است به مشتری‌های خود تخفیف بدهید؟ برای این کار، بهترین ایده را به شما پیشنهاد می‌کنیم که یک پیام یادآوری برای مشتری‌های خود بفرستید و نگذارید این پیشنهادات ویژه را فراموش کنند. این کار هم به فروش شما کمک می‌کند و هم مشتری را به برند شما وفادارتر خواهد کرد.

پیامک یادآوری ثبت‌نام

جمله بالا نیز بازخورد یکی از کاربران به ما بوده است که با شما به اشتراک گذاشتیم.

برای اینکه به صورت انبوه پیامک یادآوری ارسال کنید، باید از پنل اس ام اس استفاده کنید. پنل پیامکی قابلیت ارسال پیامک‌های انبوه در مدت زمان کوتاه را برای شما فراهم می‌کند. همچنین با قابلیت‌هایی که در نظر گرفته است، می‌توانید انواع اس ام اس های یادآوری را با کمک آن ارسال کنید.

پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی، دوست و همراه قدیمی کسب‌وکارهایی موفق است. حتما می‌پرسید چطور؟ پنل اس ام اس علاوه‌بر اینکه به شما امکان ارسال هزاران پیامک در روز را می‌دهد و یک ابزار تبلیغات حرفه‌ای به حساب می‌آید. شما به کمک این پنل می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان، تعداد زیادی پیامک را ارسال کنید. ارسال تکی پیامک با موبایل شخصی، هم هزینه و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و هم مخابرات اجازه این کار را به شما نمی‌دهد. پس برای کسب‌وکار خود، به پنل پیامکی نیاز دارید.

تصویر فردی که یک پیامک یادآوری دریافت کرده استچرا ارسال پیامک یادآوری مهم است و کاربرد آن چیست؟

برای ارسال پیامک یادآوری باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

بانک‌ها، دفترهای بیمه، موسسات مالی و اعتباری و… که به مشتری‌های خود وام اعطا می‌کنند، بهتر است از ارسال اس ام اس های یادآوری استفاده کنند. زیرا ممکن است افراد بازپرداخت این اقساط را فراموش کنند و مجبور شوند جریمه آن را پرداخت کنند. اما یک یادآوری به وقع، هم برای شما و هم مشتری‌تان سودمند است.

پیام کوتاه یادآوری خریدهای آخر ماه و خریدهای تخفیف‌دار

سعی کنید 24 تا 48 ساعت قبل از موعد مقرر پیامک خود را بفرستید تا فراموش نشود. یادآوری موارد مهم در متن اس ام اس شما بسیار ضروری است. همچنین بهتر است با لحنی صمیمی برای مخاطب خود پیامک بفرستید تا احساس خوبی به شما و کسب‌و‌کارتان پیدا کند.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/4-recommendations-for-writing-an-sms-reminders/

شاید شما نتوانید مدام پیش پدر و مادرتان باشید و زمان مصرف داروهای آن‌ها را یادآوری کنید. پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند تا یک پیامک آماده کنید و با تعیین زمان‌هایی که نیاز دارید، به آن‌ها اطلاع دهید چه زمانی باید داروی خود را مصرف کنند.

اگر می‌خواهید پیام شما تاثیر بیشتری روی مخاطب داشته باشد و رسمیت زیادی را به آن‌ها القا نکند، بهتر است از لحن صمیمانه و دوستانه استفاده کنید. پس مانند یه دوست صمیمی که قصد دارد چیزی را یادآوری کند عمل کنید.

از مشتری بخواهید به شما جواب بدهد

به پیامی، پیامک یادآوری گفته می‌شود که قبل از فرارسیدن یک موعد خاصی، ارسال می‌شوند. مثلاً پیامک یاآدوری قسط بانک یا بیمه که چند روز زودتر برای شما ارسال می‌شود. وقتی می‌خواهید یک قرار ملاقات، مصاحبه، تمرین و یا هر چیزی دیگری که نیاز به یادآوری دارد را برای دیگران ارسال کنید، می‌توانید از پیامک یادآوری استفاده کنید.

ممکن است موعد ثبت‌نام ترم جدید موسسه و آموزشگاه شما فرا رسیده باشد، اما افراد این موضوع را ندانند. احتمالا شما اخبار این موضوع را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرده‌اید، ولی باید بدانید ممکن است این خبر از چشم مخاطب شما دور مانده باشد. پس برای اطمینان خاطر، یک پیامک برای آن‌ها بفرستید و آن‌ها را با خبر کنید.

پیامک یادآوری دارو و موارد ضروری

پنل پیامکی قابلیت‌های زیادی را برای شما فراهم کرده است. یکی از مهم‌ترین آن‌ها ارسال پیامک یادآوری است. به کمک این قابلیت دیگر نگران فراموش شدن جلسات و قرارهای خود نباشید. زیرا پیش از آن، پیامکی برای مخاطب شما ارسال خواهد شد. البته شما می‌توانید برای موارد بیشتری از پیامک یادآوری استفاده کنید. برای دریافت مشاوره و رفع مشکلات خود، می‌توانید از بخش پشتیبانی، تیکت ارسال کنید و یا با شماره 02163404 تماس بگیرید.


سوالات متداول