چرا کسب و کارهای بزرگ پیامک تبلیغاتی میفرستند؟

چرا کسب و کارهای بزرگ پیامک تبلیغاتی میفرستند؟

بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای تبلیغات به کسب و کارهای بزرگ نگاه می‌کنند و سعی می‌کنند از الگوهای آن‌ها الهام بگیرند. به همین دلیل امروز می‌خواهیم رفتار کسب و کارهای بزرگ در ارسال پیامک را بررسی کنیم و ببینیم این برندها چرا پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند و صاحبان مشاغل کوچک چگونه می‌توانند با الگوبرداری از آنان موفق شوند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

یک نفر در حال تماشای بیلبورد چرا کسب و کارهای بزرگ پیامک تبلیغاتی می‌فرستند؟یک نفر در حال تماشای بیلبورد چرا کسب و کارهای بزرگ پیامک تبلیغاتی می‌فرستند؟

کسب و کارهای بزرگ ایران چگونه پیامک تبلیغاتی می‌فرستند؟

بیایید قبل از اینکه به سراغ چرایی ارسال پیامک تبلیغاتی از سوی برندهای بزرگ برویم، ببینیم این کسب‌وکارها چگونه پیامک تبلیغاتی می‌فرستند؟

حتما می‌دانید که گام اول برای ارسال پیامک تبلیغاتی و شروع اس ام اس مارکتینگ از خرید پنل پیامکی شروع می‌شود. شما با داشتن یک سامانه پیامکی می‌توانید هم به صورت تکی و برای حفظ مشتریان پیامک بفرستید و هم اس ام اس انبوه برای جذب مشتری ارسال کنید. پس گام اول ساخت پنل پیامکی است.

ارسال از خط اختصاصی

پس از داشتن یک سامانه پیامکی که بتوانید با آن اس ام اس بفرستید، داشتن یک خط اختصاصی برای برندهای بزرگ از نان شب هم واجب‌تر است. این برندها می‌دانند که با استفاده از خطوط اشتراکی، مخاطب آن‌ها را گم می‌کند و نمی‌داند این اس ام اس‌ها از جانب چه کسی برای آنان ارسال شده است.

اگر از ملی پیامک یک پنل خریداری کنید، دغدغه خرید خط اختصاصی را نخواهید داشت. زیرا ما روی تمام پنل‌های خود یک یا دو خط اختصاصی رایگان به شما هدیه می‌کنیم تا بتوانید خیلی سریع، کار تبلیغات را شروع کنید. اما اگر دوست دارید خط اختصاصی شما یک شماره رند باشد و یا امکانات خاصی داشته باشد، باید با انواع اپراتورهای پیامکی آشنا شوید و سپس، بهترین گزینه را با توجه به برندتان انتخاب کنید.

ارسال با نام تجاری

اگر بخواهید پا را کمی فراتر بگذارید و درست مانند بهترین و بزرگترین کسب‌وکارهای ایران پیامک تبلیغاتی بفرستید، باید از ارسال با نام تجاری استفاده کنید. این نوع از خطوط به شما اجازه می‌دهند به جای شماره، یک نام تجاری برای خود انتخاب کنید و روی گوشی مخاطب به جای یک شماره چند رقمی، نام برندتان نمایش داده شود.

ارسال پیامک با نام تجاری برای کسب و کارهای بزرگارسال پیامک با نام تجاری برای کسب و کارهای بزرگ

بانک اطلاعاتی شماره تلفن

کسب و کارهای بزرگ معمولا این امکان را به شما می‌دهند تا با استفاده از شماره موبایل ثبت‌نام کنید. این کار هوشمندانه هم روند ثبت‌نام و ورود به سایت را برای کاربران آسان می‌کند و هم یک روش جمع‌آوری شماره موبایل است. این شماره موبایل‌ها، در بانک اطلاعات و شماره تلفن برند ثبت شده و در موقعیت مناسب از آن‌ها استفاده می‌شود.

جمع آوری اطلاعات و شماره موبایل مشتریان از ترفندهای کسب و کارهای بزرگ استجمع آوری اطلاعات و شماره موبایل مشتریان از ترفندهای کسب و کارهای بزرگ است

تفکیک بانک شماره موبایل

چه یک کسب‌وکار بزرگ هستید و چه یک برند نوپا، باید حتما شماره موبایل و اطلاعات کاربران خود را تفکیک کنید. اینکه چگونه می‌خواهید این کار را انجام دهید، بستگی به نوع کسب‌وکارتان دارد اما حتما باید آن‌ها را در دسته‌بندی‌های جداگانه قرار دهید تا در موقعیت‌های متفاوت، بتوانید تبلیغات خود را فقط به یک دسته خاص بفرستید.

بانک شماره موبایل ملی پیامک

اگر یک کسب و کار کوچک هستید و هنوز مشتریان چندانی ندارید که بتوانید آن‌ها را دسته‌بندی کنید و پیامک هدفمند به آنان بفرستید، می‌توانید از بانک شماره موبایل جامع و کامل ملی پیامک استفاده کنید. در این بانک شماره‌ها می‌توانید به تفکیک شهر، استان، محله به افراد ساکن در یک منطقه خاص پیامک بفرستید. همچنین با استفاده از بانک شماره اصناف و مشاغل و بانک شماره تفکیک جنسیت می‌توانید مشتریان هدف خود را انتخاب و برای آنان پیامک بفرستید.

خبرنامه پیامکی

افراد اگر به موضوع یا برندی علاقه داشته باشند، دوست دارند اخبار، تخفیف، اطلاعات و محصولات جدید آن فروشگاه را دنبال کنند. حالا وظیفه شما این است که یک خبرنامه پیامکی درست کنید و افراد را تشویق کنید در این باشگاه مشتریان عضو شوند تا از جدیدترین اخبار و اطلاعات برند آگاه شوند.

مثلا فروشگاه اینترنتی بانی مد، همیشه اعضای باشگاه مشتریان خود را با یک پیامک دعوت به بازی، مسابقه و دیدن محصولات جدید می‌کند. در پیامک زیر هم این فروشگاه اینترنتی بزرگ، اعضای خبرنامه پیامکی را به بازی در سایت دعوت می‌کند. این بازی‌ها معمولا یک تخفیف چند درصدی روی محصولات یک برند خاص به مشتریان جایزه می‌دهد.

روش‌های فوق‌العاده افزایش فروشروش‌های فوق‌العاده افزایش فروشحتما بخوانید: روش‌های فوق‌العاده افزایش فروش

⚠️کمتر از 3 ساعت مانده!
🏃‍♀️روز آخر بازی بانی‌مد
👉 Bnmod.ir/Pq
لغو11

در اس ام اس زیر هم می‌بینیم که بانی مد با یک پیامک خبر خرید قسطی و اعتباری با همکاری برندهای بزرگ دیگر را به اعضای باشگاه مشتریان خود می‌دهد.

‌طناز انتخاب کن👇

قسطی یا اعتباری؟ تارا، دیجی‌پی یا آپسان؟!
✅ هر 3 فعال در بانی‌مد
bnmod.ir/Qe
➕🔥 200 هزار تومان تخفیف تارا
لغو11

پیامک‌های تخفیفی کسب و کارهای بزرگ

یکی دیگر از ترفندهای کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک کد تخفیف و پیشنهادات ویژه است. این مورد را حتما هر کداممان حداقل روزی یکی دریافت می‌کنیم. این کسب‌وکارها می‌دانند که با ارسال پیامک‌های هیجان‌انگیز به مشتریان و اعضای خبرنامه پیامکی می‌توانند آن‌ها را ترغیب کنند دوباره از محصولات و خدمات آنان استفاده کنند.

تا ۶۰٪ تخفیف خرید قسطی انواع گوشی، هدفون، ساعت هوشمند و… با اسنپ‌پی!
+ ۶۰ هزارتومن تخفیف بیشتر با کد PAY6PSR
حداقل خرید: ۴۰۰ هزارتومن
خرید کالاها:
https://snpy.ir/r/LWlKaN

در مثالی دیگر، کسب و کارهای بزرگ شماره موبایل کاربرانی که مدتی است از خدمات آن‌ها استفاده نکرده‌اند را از سیستم خود در می‌آورد و با یک پیامک، به آنان تخفیف داده و آنان را ترغیب می‌کند دوباره از آن‌ها خرید کنند.

عضو محترم باشگاه مشتریان
🍕🍔🍗هات چیک (جوجه داغ)🍕🍔🍗
دلتنگ شما هستیم…
مبلغ 120,000 ریال هدیه به اعتبار شما افزوده گردید
📆 تاریخ انقضا: 1400/06/27
کد اعتبار: 3999622
📞02188267626
گیشا،انتهای یکم
📱instagram.com/hotchick_jujedagh
لغو عضویت، ارسال کد: 05844

تخفیف مدت‌دار

از نکات مهمی که حین ارسال پیامک تخفیف باید به آن توجه کرد، اعمال یک نوع از محدودیت است. زیرا بدون محدودیت، تخفیف معنایی ندارد و درواقع قیمت واقعی محصول است. شما باید در پیامک تخفیف خود یک احساس ضروریت و فوریت به مشتریان خود بدهید. یکی از محبوب‌ترین انواع محدودیت، ارسال پیامک تخفیف مدت‌دار است. مثلا اگر روی محصولات خود تخفیف می‌گذارید، در متن پیامک اشاره کنید که چند روز مهلت استفاده از این تخفیف وجود دارد. به مثال زیر دقت کنید:

تا ۹۰٪ تخفیف واقعی خرید قسطی کفش، لباس، طلا و… فقط تا ۱۲ امشب با اسنپ‌پی!
+ ۱۰۰ هزارتومن تخفیف بیشتر با کد PYSPSRD
حداقل خرید: ۴۰۰ هزارتومن
خرید کالاها:
https://snpy.ir/r/XDBeN3

یه خونه تکونی ارزون
فردا 3اسفند حراج بی سابقه افق کوروش
شوینده تا27%
سلولزی تا25%
حبوبات تا39%
لبنیات تا30%
رب تا30%

لغو 11l.eu/o

از دیگر راه‌های ایجاد حس ضرورت در مشتریان، جملاتی مانند «آخرین فرصت» یا «آخرین شانس» است. در این نوع از پیامک‌های تخفیف‌دار، درواقع دارید یک تخفیف مدت‌دار به مشتری می‌دهید اما با گفتن یک جمله تاثیرگذار، حس فوریت را تشدید می‌کنید.

آخرین فرصت!
عیدی بی سابقه افق کوروش
1000کالاباتخفیف بالا
تا28 ام
لغو11

این آخرین فرصت امسالته!
بخشودگی 100% جرایم دیرکرد
+14%تخفیف خرید بیمه ثالث
کد14off
خرید از بیمه‌دات‌کام:
http://ylad.ir/A6xfXMO
لغو۱۱

تخفیف مبلغ‌دار

از دیگر راه‌های ایجاد محدودیت برای اس ام اس‌های تخفیفی، مبلغ دادن به آن است. مثلا در پیامک خود اشاره کنید که تخفیف تا چند هزار تومان برایشان اعمال می‌شود. این نوع از پیامک هم می‌تواند مشتریان را به خرید و ورود به سایت شما تشویق کند.

پیامک فقط برای تبلیغاتی نیست! با پیامک بازاریابی کنیدپیامک فقط برای تبلیغاتی نیست! با پیامک بازاریابی کنیدحتما بخوانید: پیامک فقط برای تبلیغاتی نیست! با پیامک بازاریابی کنید

تا ۱۵۰ هزار تومان تخفیف، برای یه اقامت ۵ ستاره 🧡

کد: JA14BA03MA
اعتبار تا 31 فروردین

سفر از تو، جاباما:
url.jabama.me/uCY8Cq

لغو 11l.eu/j

دوست عزیز کارنامه
100000 تومان تخفیف کارشناسی ویژه برای شما در نظر گرفته شده است
کد تخفیف شما:vip_e7ee0
مهلت استفاده:1403/01/10
ثبت درخواست: https://karnameh.com

تخفیف فقط برای چند نفر اول

بیایید اول این پیامک را با هم بررسی کنیم و سپس به سراغ توضیحات آن برویم:

رفاقت انتها نداره!
هدیه تولد ۲۰ سالگی آسیاتک با ۳ کارت هدیه ۵۰ میلیون تومانی و ۲۰ سرویس یکساله رایگان برای ۲۰ نفر🎈
به قید قرعه با خرید یا تمدید سرویس اینترنت آسیاتک
هر ۵۰۰ هزار تومان خرید، ۵ امتیاز
⏳مدت محدود
B2n.ir/asiab18
۱۵۴۴

در این پیامک، یک حس فوریت و یک محدودیتی برای تخفیف‌ها اعمال شده است. در این پیامک آمده که پیشنهادات ویژه‌ای مانند کارت هدیه و سرویس‌های رایگان فقط برای 20 نفر اول است. این تکنیک، مشتریان را تشویق می‌کند خیلی سریع وارد سایت شوند و خرید خود را نهایی کنند.

ارسال رایگان

یکی از چیزهایی که کسب‌وکارهای کوچک از آن شکایت دارند، این است که نمی‌توانند تخفیف‌های زیاد روی محصولات خود بگذارند. در اینجا می‌بینیم که تشویق به خرید فقط با تخفیف‌های پروپیمان انجام نمی‌شود. بلکه کسب و کار بزرگی مانند فروشگاه اینترنتی مدیسه، تنها با یک پیامک ارسال رایگان، افراد را به خرید ترغیب می‌کند. همین تکنیک ساده، مشتریان معمولی را به مشتریان وفادار تبدیل می‌کند.

🔔ارسال رایگان نوروزی!

از امروز تا ۴ فروردین، ارسال سفارش‌ها رایگانه!🚚🌺سال نو مبارک🌺مدیسه
mdse.me/EID
لغو11

حالا اگر می‌خواهید پیامکی بفرستید که نرخ تبدیل بالایی داشته باشد، می‌توانید از ترکیب انواع تخفیف و ارسال رایگان استفاده کنید. مانند پیامکی که فروشگاه افق کوروش برای مشتریان خود در روزهای نزدیک نوروز می‌فرستد.

🎁افق کوروشی عزیز، خرید شب عید با ۴۰٪ تخفیف+ارسال سریع رایگان
کد ۱۰۰ تومنی:DRTOFK
کف سبد ۲۵۰
خرید از دارتیل👇
https://drtl.bz/ik
لغو11.

محصولات شگفت‌انگیز

شاید بتوان گفت از بین پیامک‌های کسب و کارهای بزرگ، دیجی کالا پادشاه محصولات شگفت‌انگیز است. این فروشگاه اینترنتی بزرگ همیشه به مشتریان خود پیامک می‌فرستد و تخفیف محصولات شگفت‌انگیز را برای آنان ارسال می‌کند. با ارسال چنین اس‌ام‌اس‌هایی نه تنها مشتریان به سراغ خرید محصولات شگفت‌انگیز می‌روند؛ بلکه سبد خرید خود را با محصولات دیگر هم پر می‌کنند.

آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟حتما بخوانید: آموزش ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی | چگونه اس ام اس انبوه ارسال کنیم؟

فردا چشم از اپلیکیشن دیجی‌کالا برندار!

تعداد محدود پیشنهاد شگفت‌انگیز گوشی موبایل
قابل خرید فقط داخل اَپ جدید

نصب کن و گوش به زنگ باش!

دریافت از:
https://dgka.la/5g4

لغو پیامک: 1

پیامک خرید قسطی کسب و کارهای بزرگ

در سال‌های اخیر، برندهای بزرگ ایران، خرید اعتباری و قسطی به مشتریان و مخاطبان خود ارائه می‌دهند. این نوع از بازاریابی، برای قشر زیادی از جامعه جذاب است و دوست دارند از آن استفاده کنند. مثلا بیایید ابتدا پیامک‌های خرید قسطی اسنپ را بررسی کنیم.

در این دو نمونه پیامک، اسنپ پی ابتدا مشتریان را با خرید قسطی طلا آشنا کرده است. در پیامک بعدی، پیشنهاد جذاب‌تری به مشتری می‌دهد و نه تنها قابلیت خرید قسطی را مطرح می‌کند، بلکه تخفیف‌مدت‌دار دیگری هم برای او درنظر می‌گیرد.

خرید طلا در 4 قسط
بدون کارمزد
با اعتبار اسنپ
https://hematitegold.com/
لغو11

حراج بزرگ خرید قسطی طلا آخر سال قو طلایی

تا 90 درصد تخفیف محصولات اسنپ بدون سود و کارمزد با ارسال رایگان فقط 3 و 4 اسفند

محصولات رو در لینک زیر مشاهده کنید

https://qooetalaee.com
لغو11

شهر لوازم خانگی هم از آن دسته کسب‌وکارهایی است که با پیامک خرید قسطی مشتریان را حسابی هیجان‌زده می‌کند. به این نمونه پیامک از این برند توجه کنید:

با هرتوان مالی،قسطی و با ضمانت کف قیمت نسبت کل بازار خرید کن🤩

📌بدون ریالی پیش پرداخت

📍در مرجع تخصصی
شهر لوازم خانگی
ynck.ir/Rgb
لغو11

ارسال پیامک اطلاع رسانی

اس ام اس مارکتینگ فقط برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیست. بلکه تمام کسب و کارهای بزرگ از بازاریابی تبلیغاتی برای ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی و خدماتی استفاده می‌کنند. به این ترتیب مطمئن می‌شوند هیچ‌کدام از کاربران و مشتریان از اطلاعات مهم جا نمی‌مانند. مثلا فیلیمو، هنگامی که مشترکین حساب کاربری خود را تمدید می‌کند و اشتراک می‌خرند، به آنان پیامکی ارسال کرده و آنان را از جزئیات حساب کاربری مطلع می‌کند.

کاربرد پنل پیامکی برای صرافی هاکاربرد پنل پیامکی برای صرافی هاحتما بخوانید: کاربرد پنل پیامکی برای صرافی ها

کاربر گرامی
اشتراک 3 ماهه به حساب کاربری فیلیمو شما افزوده شد.

باتشکر از همراهی شما
۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
filimo.com

فیلم‌نتی عزیز،
اشتراک یک ماهه شما فعال شد.

در مثالی دیگر، می‌توان به تبلیغات دیجی کالا برای خرید قسطی اشاره کرد. در این نوع از پیامک‌ها دیجی کالا با گذاشتن لینک، افراد را به سوی طرح جدید خود یعنی خرید قسطی هدایت می‌کند.

خرید قسطی از دیجی‌کالا؛ تا ۵۰ میلیون
وامت رو از دیجی‌پی بگیر و در تخفیف‌های ۱۹خرداد خرید کن!
👈
http://ylad.ir/7LNfzC0
لغو۱۱

فراخوان عمل

یکی دیگر از نکاتی که کسب و کارهای بزرگ در تبلیغات پیامکی خود از آن غافل نمی‌شوند، دادن فراخوان عمل خلاقانه و وسوسه کننده است. احتمالا کسب و کارهای دیگر هم همگی از فراخوان عمل یا CTA استفاده می‌کنند. اما اینکه این فراخوان جذاب باشد و مشتری را به سمت شما سوق دهد، حرف دیگری است. مثلا اسنپ فود پس از ثبت سفارش توسط مشتری، یک پیامک به او می‌فرستد و از مزایای خرید اکانت اسنپ پرو می‌گوید. مشتری وقتی این مزایا را می‌بیند و با یک حساب و کتاب عملی می‌بیند چقدر بیشتر می‌توانست تخفیف بگیرد، وسوسه شده و روی لینک کلیک می‌کند.

الهام جان
خریدت از فست فود آدلیا میتونست 26,100 تومان تخفیف بیشتر داشته باشه!
کاربران حرفه-ای اسنپ، همیشه تخفیف بیشتر دارن.
کافیه در اپلیکیشن، اشتراک pro بخری و ماه بعد رو پرتخفیف و راحت بگذرونی
مشاهده بیشتر:
http://snpfd.link/AfterOrderS

دعوت به خرید مجدد

یکی از کارهای جذابی که کسب و کارهای بزرگ در فراخوان عمل خود انجام می‌دهند، دعوت از مشتریان برای خرید مجدد است.

❤️نمیگی نت برگ دلش برات تنگ میشه؟

یه هدیه ویژه برات داریم تا دوباره بهمون سر بزنی و با ما همراه بشی
کد تخفیف ۴۰درصدی: nb40vbcp
سقف تخفیف تا ۲۰هزار تومان

کلی جاهای باحال منتظرته👇
yun.ir/nbgift40

دعوت برای شرکت در مسابقه

حتما می‌دانید که خلاقیت، یکی از مهم‌ترین بازوها در تبلیغات است. مردم از تبلیغات تکراری خسته می‌شوند و دوست دارند با یک زبان جدید، یا شیوه نوین برای آن‌ها تبلیغات کنید. یکی از راه‌های بسیار خلاقانه که برندهای بزرگ از آن استفاده می‌کنند، فراخوان عمل برای شرکت در مسابقه است. مثلا فروشگاه اینترنتی بانی مد در تبلیغات خود از مسابقه پیامکی زیاد استفاده می‌کند و همین نوع از فراخوان عمل، مشتریان را به سمت سایت سرازیر می‌کند.

بیش از یک میلیارد جایزه در بازی جدید بانی مد
بازی کن
ofch.ir/L
لغو11

نحوه ارسال پیامک از طریق اینترنتنحوه ارسال پیامک از طریق اینترنتحتما بخوانید: نحوه ارسال پیامک از طریق اینترنت

افق کوروش هم از دیگر کسب و کارهای بزرگی است که از مسابقه و جایزه برای جذب مشتری استفاده می‌کند. در پیامک زیر می‌بینیم که این کسب و کار از مشتریان می‌خواهد با خرید محصولات خاصی، در مسابقه و قرعه‌کشی شرکت کنند.

ده ها سکه،موبایل،ساعت هوشمند وجوایز میلیونی دیگر
با خریدمای بیبی،مای لیدی،ایزی لایف و…
جشنواره سبد طلایی افق کوروش
okcs.ir/zrn
لغو11

دعوت برای دنبال کردن کسب‌وکار در شبکه‌های اجتماعی

فراموش نکنید که روش‌های مختلف تبلیغات و بازاریابی، مکمل یکدیگر هستند و باید دست در دست هم دهند تا یک برند را بزرگ کنند. یکی از روش‌های دعوت مشتریان به سمت شبکه‌های اجتماعی، دعوت از آنان در پیامک است.

از تو به یک اشاره!
کاربر عزیز، نماوا یک قرعه‌کشی هیجان‌انگیز برای فالوئرهای اینستاگرام خود در نظر گرفته است
تنها کافی است با یک اشاره پیج نماوا را فالو کنید تا در قرعه‌کشی 50 میلیون تومانی نماوا شرکت داده شوید.

برای شرکت در این قرعه‌کشی تنها تا 16 مرداد فرصت دارید.
https://u.namava.ir/GFi3fu

ارسال پیامک زمان‌بندی شده برای مناسبت‌های مختلف

کسب و کارهای بزرگ در مناسبت‌ها مختلف مانند عید نوروز و شب یلدا و همچنین سالروز تولد کاربران خود، به آنان پیامک می‌فرستد. در این نوع از پیامک‌ها می‌توانید، یک پیشنهاد ویژه به کاربران بدهید و یا آنان را از محصولات و خدمات خود آگاه کنید. مثلا همراه اول در پیامک عید نوروز، به مشترکین خود اعتبار داخل شبکه هدیه داده است.

مشترک گرامی، نوروز مبارک،با شماره گیری کد زیر تا 500000 ریال اعتبار داخل شبکه از همراه اول عیدی بگیرید.
*1400#

در مثالی دیگر، برند کاله با یک پیامک به مناسبت شب یلدا، افراد را برای فال و تخفیف به سمت سایت خود هدایت می‌کند.

با کاله شب یلدا
دورهمیم تا فردا
فال و تخفیفت با ما
solii.co/yalda

لغو11

استفاده از وب سرویس پیامکی

بالاتر گفتیم که کسب و کارهای بزرگ با ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی، ارتباط خود را با مشتریان حفظ می‌کنند. این نوع از پیامک‌ها با استفاده از وب سرویس فرستاده می‌شوند. وب سرویس به شما اجازه می‌دهد سامانه پیامکی را به سایت یا اپلیکیشن خود متصل کنید و از آن پس، پیامک‌ها به صورت خودکار برای مخاطبان ارسال شوند. کارهایی که می‌توانید با قابلیت وب سرویس ملی پیامک انجام دهید شامل موارد زیر می‌شود.

  • ارسال پیامک otp یا رمز یکبار مصرف برای ورود به سایت
  • ارسال پیامک خوش‌آمدگویی به سایت
  • ثبت سفارش
  • اطلاع‌رسانی از وضعیت ارسال محصول
  • ارسال تخفیف‌های دوره‌ای
  • ارسال پیامک نظرسنجی و امتیازدهی
  • ارسال کد گارانتی و لایسنس

چرا کسب و کارهای بزرگ پیامک تبلیغاتی می‌فرستند؟

حالا که چگونگی تبلیغات پیامکی کسب و کارهای بزرگ را بررسی کردیم، بیایید ببینیم اصلا چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده کرد؟ این روش از تبلیغات چه نفعی برای برندهای مطرح دارد و چرا از آن استفاده می‌کنند؟

ارتباط با مشتری

کسب و کارهای بزرگ می‌دانند که برای بهترین نتیجه، باید ارتباط خوب و موثری با مشتریان خود داشته باشند. یکی از بهترین روش‌های ارتباطی در بازاریابی دیجیتال، ارسال پیامک تبلیغاتی و البته پیامک خدماتی و اطلاع رسانی است. حالا سوال این است که برای ارتباط با مشتری چگونه باید از پیامک استفاده کرد؟

پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟حتما بخوانید: پیامک صوتی چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

تبریک تولد

روز تولد مشتریان فرصت خوبی است تا به آن‌ها یادآوری کنید که همراهشان هستید و این همراهی را با ارسال یک پیامک تبریک تولد با یا بدون یک تخفیف کوچک به آن‌ها نشان دهید.

دوست خوبم محمد جان
تولدت مبارک!
به مناسبت تولدت 500 پیامک هدیه پیش ما داری!
برای دریافت هدیه باهامون تماس بگیر:
02163404
ملی پیامک | پلی به یک دوستی پایدار
لغو11

پیامک نظرسنجی

از دیگر راه‌های ارتباط با مشتریان و راضی نگه‌داشتن آنان، نظرسنجی است. برای اینکه مخاطبان شما راحت بتوانند پیشنهادات و انتقادات خود را مطرح کنند، می‌توانید یک پیامک نظرسنجی برایشان ارسال کنید و از آنان بخواهید در آن شرکت کنند. حتما یادتان باشد که لینک را هم در انتهای متن پیامک بگذارید که این ارتباط سریع‌تر و راحت‌تر شکل بگیرد.

جلاتوهاوس
https://crm.gelatohouse.ir/l/8893/FA584C5
اگه دوست داشتی، لطفا برای بهتر شدن عملکرد مجموعه جلاتوهاوس با استفاده از لینک بالا تو نظرسنجی شرکت کن. راستی این لینک فقط تا 48 ساعت آینده معتبره.
لغو11

پیامک نظرسنجی، فقط برای این نیست که نقاط قوت و ضعف کارتان را بدانید. با این نوع از پیامک‌ها می‌توانید مشتریان را دوباره به سمت خود بکشانید و از آنان دعوت کنید از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

نیلوفر عزیز
این ‌که مدتی است شما را در اسنپ مارکت ندیده ‌ایم، شاید به خاطر این است که بخشی از خدمات ما نتوانسته رضایت شما را جلب کند.
نظرات شما میتواند به ما در ارائه ی خدمات مورد نظرتان کمک بسیاری کند. پیشاپیش از شما متشکریم.
برای شرکت در نظرسنجی کلیک کنید
https://survey.porsline.ir/s/cBjqEp5/?SM=8155160

سرعت بالا

ارسال پیامک سرعت بالایی دارد و دریافت آن هم راحت و سریع است. بنابراین از دیگر دلایلی که برندهای مطرح جهان همگی از ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده می‌کنند، همین سرعت بالا است.

نرخ باز شدن و کلیک بالا

حتما می‌دانید که یکی از شاخصه‌های موفقیت در بازاریابی پیامکی، نرخ باز شدن و کلیک بالاست. همان‌طور که گفتیم اعضای خبرنامه پیامکی شما مشتاق دریافت پیامک‌های شما هستند. بنابراین در اغلب موارد وقتی پیامک شما را دریافت می‌کنند، آن را باز کرده و روی لینک کلیک می‌کنند تا از آن بهره‌مند شوند.

سازگار با تمام دستگاه‌های موبایل

از میان انواع روش‌های بازاریابی، تنها روشی که با تمام دستگاه‌های موبایل، چه هوشمند و چه غیر هوشمند، چه اندروید و چه آیفون سازگار است، پیامک تبلیغاتی است. در گوشی‌های غیر هوشمند نمی‌توان ایمیل مارکتینگ و پوش نوتیفیکیشن‌ها را باز کرد. در دستگاه‌های آیفون هم اغلب پوش نوتیفیکیشن‌ها نمایش داده نمی‌شوند. علاوه‌بر تمام این موارد، برای دریافت پیامک نیاز به اینترنت هم نیست و مخاطب می‌تواند بدون آنلاین شدن، پیام شما را ببیند. بنابراین باید از ابزاری استفاده کنید که تبلیغات، اخبار و غیره را به دست تمام اعضای باشگاه مشتریان خود بفرستید.

هزینه پایین و بازگشت سرمایه بالا

برندهای برتر دنیا می‌دانند که هر میزان بودجه‌ابی که برای تبلیغات می‌گذارند، باید با سود آن به آن‌ها بازگردد. ارسال پیامک تبلیغاتی هزینه بسیار معقولی دارد و استفاده از آن در مقایسه با روش‌های تبلیغات محیطی و چاپی بسیار کمتر است. از طرف دیگر با وجود نرخ باز شدن و کلیک بالا، بازگشت سرمایه آن هم زیاد است.

تحلیل رفتار مشتریان

حتما می‌دانید که بدون آنالیز و تحلیل رفتار مشتریان نمی‌توان فهمید آیا روش تبلیغاتی ما درست است یا خیر. سامانه‌های پیامکی در اغلب موارد پس از ارسال پیامک انبوه به شما گزارشی می‌دهند تا بتوانید بفهمید کدام شماره‌ها پیامک را دریافت کرده‌اند.

البته یکی از بهترین ابزارها برای تحلیل رفتار مشتریان، قابلیت لینک ترکر ملی پیامک است. با استفاده از لینک ترکر می‌توان فهمید چه افرادی روی لینک داخل اس ام اس کلیک کرده‌اند، در سایت چه رفتاری داشته، از چه شهری بوده‌اند و اطلاعات ارزشمند دیگری که می‌توانید با استفاده از آن در آینده، کمپین پیامکی بهتری طراحی کنید.

آگاهی از برند

بسیاری از کسب و کارهای بزرگ در سراسر دنیا از پیامک تبلیغاتی برای آگاهی از برند بهره می‌برند. به این صورت که با فرستادن اس ام اس تبلیغاتی با اهدافی همچون تبلیغ، تخفیف و غیره، قصد دارند افراد را از وجود برندشان آگاه کنند. بنابراین حتی اگر افراد در زمان حال نیازی به محصولات و خدمات آن‌ها ندارند، در آینده احتمالا به سراغ برندی می‌روند که قبلا اسم آن را شنیده‌اند.

ملی پیامک، همراه کسب و کارهای بزرگ

اگر شما هم یک یک کسب و کار بزرگ هستید و به دنبال رشد، ملی پیامک را به عنوان پیشرفته‌ترین سامانه پیامکی درنظر داشته باشید. ما در پنل اس ام اس ملی پیامک با برندهای بزرگی همچون هواپیمایی ماهان، سان استار، چرم مشهد و دیگر کسب و کارهای مطرح ایرانی همکاری داشته و توانسته‌ایم رضایت آنان را جلب کنیم.

پس همین امروز به فکر رشد کسب و کار خود با استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی باشید. اگر در این مسیر به کمک نیاز دارید، با شماره 02163404 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی شما را راهنمایی کنند. در نهایت اگر تجربه‌ای از ارسال پیامک دارید با ما در میان بگذارید.منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/why-big-brands-use-sms-marketing/