پیامک تبریک ۱۳ سپتامبر روز برنامه نویس (به همسر،همکار و..)

برنامه‌نویسان از دسته افرادی هستند که در دنیای امروز نقش مؤثر و قابل توجهی را ایفا می‌کنند. بر این اساس عادلانه است، اگر یک روز از سال را به عنوان روز برنامه نویس اعلام کرد و از آن در جهت تقدیر از این عزیزان استفاده کرد. ما هم در این مطلب از ایده پردازان مجموعه‌ای از بهترین متن‌های تبریک روز برنامه نویس را آماده کرده‌ایم.

روز برنامه نویس چه روزی است؟تاریخ روز برنامه نویس

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/developers-day-13-sep/

با استفاده از متن تبریک روز برنامه نویس و عکس نوشته‌های موجود در این مطلب می‌توانید روز جهانی برنامه نویس را به همسر، دوست یا همکار خود تبریک بگویید.

بهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک طنز برای روز برنامه نویسان

پیام روز برنامه نویسان

روز برنامه نویسان برای اولین بار در کشور روسیه به رسمیت شناخته شد. به این صورت که یک کارمند شرکت کامپیوتری در سال ۲۰۰۲ با ارسال نامه‌ای به دولت روسیه، تقاضای به رسمیت شناخته شدن روزی برای برنامه نویسان کرد.

شغل برنامه نویسی از جمله مشاغلی است که گاهی اوقات لازم است ۲۴ ساعت بدون وقفه روی برنامه خود کار کرد تا در نهایت بتوان با دیدن نتیجه کار، یک نفس آسوده کشید. برخی مواقع نیز با مشاهده یک پیام متنی طنز به مناسبت تبریک روز برنامه نویس، از طرف همسر یا دوست، حس قشنگی خواهد بود.

جمع‌بندی

وزارت ارتباطات روسیه نیز در سال ۲۰۰۹، درخواستی مبنی بر در نظر گرفتن چنین روزی را اعلام کرد و در نهایت روز ۱۳ سپتامبر به عنوان روز برنامه نویس توسط رئیس جمهور زمان روسیه اعلام شد.

بهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسانبهترین پیامک تبریک روز برنامه نویسان

روز ۲۲ شهریور به عنوان روز برنامه نویسان اعلام شده است. به مناسبت این روز پیام‌ها و متن‌های تبریک زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند از آن، جهت تبریک روز جهانی برنامه نویس به دوستان و آشنایان یا همسر برنامه نویس خود استفاده کنند.

امتیاز به این مطلب

روز جهانی برنامه نویس، ۱۳ سپتامبر است که مصادف با ۲۲ شهریور خواهد بود. این روز که ۲۵۶امین روز هر سال در نظر گرفته شده است، عدد ۱۰۰ در مبنای ۱۶ است. دلیل انتخاب ۲۵۶ به عنوان روز برنامه نویس این است که عدد ۲۵۶ بزرگ‌ترین توان عدد ۲، از ۳۶۵ روز که تعداد روزهای یک سال است، کوچک‌تر است. از طرفی در سیستم دودویی کامپیوتر، تعداد اعداد منحصربه‌فردی که می‌توان توسط یک بایت تولید کرد، ۲۵۶ تاست. می‌توان گفت این عدد برای برنامه ‌نویسان بسیار آشناست.