پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها (زیبایی، درمان و پزشکی) – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

3- امنیت و حفاظت اطلاعات: بسیاری از پنل‌های اس ام اس برای کلینیک‌ها امکانات امنیتی و حفاظت اطلاعاتی قوی را فراهم می‌کنند. این امکانات شامل رمزگذاری پیامک‌ها، حذف خودکار پیامک‌ها پس از مدت زمان مشخص و محدود شدن دسترسی کاربران به پیامک‌ها پس از مدت زمانی است. این ویژگی‌ها به کلینیک‌ها امکان می‌دهد اطمینان حاصل کنند که اطلاعات حساس مشتریانشان محافظت می‌شود و به طور قانونی و اخلاقی با اطلاعات آنها برخورد می‌شود.

برای ارسال پیامک تبریک تولد شما می توانید از 2 راه این کار را انجام دهید شما می توانید به صورت دستی تاریخ تولد را ثبت نمایید یا اینکه دستگاه ثبت شماره موبایل خریداری کنید و از طریق دستگاه ثبت شماره موبایل زرین نسبت به ثبت شماره موبایل و تاریخ تولد افراد اقدام نمایید.


تبلیغات پیامکی پزشکی
راهنمای مطالعه
“با رزرو نوبت در کلینیک زیبایی ما، 20 درصد تخفیف در لیزر فول بادی با بهترین دستگاه را دریافت کنید. شماره تماس: …”

کاربرد پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها (زیبایی، درمان و پزشکی)

این پیامک تبلیغاتی به سرعت مشاهده می‌شود زیرا جذابیت دارد. سپس مخاطب هدف شروع به فکر کردن می‌کند و با تماس گرفتن با شماره ارائه شده در پیامک، به سرعت اقدام می‌کند. تمام این فرآیند در عرض چند دقیقه انجام می‌شود، که نشان می‌دهد پیامک چقدر روشی سریع و موثر برای جذب مشتریان جدید است.

ویژگی‌ها و امکانات پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها

به نظر می‌رسد که استفاده از سیستم سامانه پیامکی برای کلینیک‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. در حال حاضر، تقریباً نیمی از افرادی که دارای تلفن همراه هستند (47%) فقط از آن برای تماس تلفنی و ارسال پیامک استفاده می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند که استفاده از پیامک در بسیاری از کشورها، حتی در مقابل شبکه‌های اجتماعی رقابتی، بسیار محبوب است. این موضوع به خصوص در کشورهایی مانند فرانسه، بلژیک، بریتانیا، روسیه، ایالات متحده آمریکا، کانادا و استرالیا مشاهده می‌شود.

استفاده از پنل اس ام اس برای کلینیک‌ها بازده سرمایه گذاری بسیار خوبی دارد. به نسبت هزینه نسبتاً پایین آن، این سیستم تضمین کننده درآمدزایی بالا است. به عنوان مثال، اگر از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی، مشتریانی را برای خدمات کاشت مو جذب کنید، نه تنها هزینه کمپین بازگشتی خواهد شد، بلکه سود هم خواهید کرد. این نشانگر بازده سرمایه گذاری بالا در پنل اس ام اس است. البته، ارائه دهندگان خدمات سامانه پیامکی برای کلینیک‌ها می‌توانند خدمات منحصر به فردی را نیز ارائه دهند، اما بیشتر آنها دارای ویژگی‌ها و امکانات مشابهی هستند که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم:

5- قابلیت اندازه‌گیری و تحلیل: پنل اس ام اس به کلینیک‌ها امکان می‌دهد برنامه‌های بازاریابی خود را اندازه‌گیری و تحلیل کنند. با استفاده از امکانات گزارش‌گیری و آماری پنل اس ام اس، می‌توانید به راحتی میزان ارسال پیامک‌ها، نرخ باز شدن پیامک‌ها، تعداد مشتریانی که به پیامک پاسخ داده‌اند، و سایر معیارهای عملکرد پیامک‌های خود را مشاهده کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا بهترین روش‌های بازاریابی را شناسایی کرده و بهبودهای لازم را انجام دهید.

پنل پیامکی قابلیت‌های متوعی را در اختیار کلینیک‌ها قرار می‌دهد که در ادامه سعی می کنیم ابتدا به صورت تیتر وار برخی به برخی از انها اشاره کنیم و سپس توضیحات کاملتری را اعلام کنیم.

  • ثبت تاریخ تولد مشتریان و ارسال تبریک تولد
  • ارسال پیامک یاداوری برای حضور در زمان مقرر
  • ارسال پیامک یاداوری خودکار مراجعه مجدد
  • یاداوری پیامکی برای حضور دوباره در مناسبت‌های خاص مانند عید نوروز

1- ارتباط فوری در زمان حال: نرخ باز شدن پیامک حدوداً 98% است و از این مقدار، 90% پیامک‌ها در عرض 3 دقیقه خوانده می‌شوند. این آمار نشان می‌دهد که پیامک به عنوان یک کانال بازاریابی موثر در زمان حال محسوب می‌شود. در مقایسه، یک پست در اینستاگرام ممکن است بعد از چند ساعت یا روز توسط مشتری دیده شود. به همین دلیل، کلینیک‌های زیبایی و پزشکی می‌توانند از قابلیت‌های مختلفی مانند تبلیغات، یادآوری، نوبت دهی، درخواست بازخورد، دریافت پشتیبانی و دیگر امکانات در زمان حال بهره ببرند.

همچنین دستگاه ثبت شماره موبایل زرین امکان ارسال پیامک یاداوری خودکار به صورت ماهانه، هفتگی، 3 ماهه و… را دارد که به صورت اتوماتیک در بازه‌های زمانی مختلف پیامک ارسال می شود این کار باعث می شود افرادی که برای ترمیم نیاز به یاداوری هست به صورت خودکار یاداوری برای انها ارسال شود تا پیامک به صورت دقیق و زمانبندی شده برای انها ارسال شود.

مزیت دیگر پیامک‌ها این است که متن کوتاهی دارند. یک پیامک تنها 160 کاراکتر را در بر می‌گیرد و به سرعت توسط مخاطب خوانده می‌شود. به عبارت دیگر، کاربر نیازی ندارد زمان زیادی را برای مطالعه پیامک صرف کند. استفاده از پیامک، به ویژه در تبلیغات کلینیک‌ها، می‌تواند در مشاهده، تصمیم‌گیری و اقدام به عمل به طور قابل توجهی کمک کند. تمامی این مراحل می‌توانند در عرض چند دقیقه توسط مخاطب انجام شوند.

یکی از دلایلی که پیامک همچنان بهترین روش ارتباطی است، پتانسیل ارتباطی یک به یک آن است. نرخ باز شدن پیامک تقریباً 98% است و اکثر پیامک‌ها در عرض 3دقیقه خوانده می‌شوند. این نشان می‌دهد که پیامک یکی از روش‌های سریعتر و موثرتر برای برقراری ارتباط با مخاطبان است.

بیایید یک مثال را در نظر بگیریم:

به طور خلاصه، پنل اس ام اس برای کلینیک‌های زیبایی و پزشکی امکانات و ویژگی‌های متنوعی را فراهم می‌کند که به آنها کمک می‌کند در بازاریابی، ارتباط با مشتریان و مدیریت فعالیت‌های خود بهبود ببخشند. از طریق پیامک‌های تبلیغاتی، نوبت دهی، یادآوری و سایر استفاده‌ها، کلینیک‌ها می‌توانند رابطه قوی‌تری با مشتریان خود برقرار کنند و به ارتقای کسب و کار خود بپردازند.


منبع: https://farazsms.com/smspanel-for-clinics/

2- ارتباط بدون محدودیت مکانی: امروزه گوشی همراه به عنوان یک وسیله ضروری شناخته می‌شود. همانطور که ما کیف پول، کلید و سایر وسایل خود را همراه می‌بریم، نگهداری موبایل در جیب ما نیز ضروری است. بنابراین، می‌توان گفت که “پیامک در هر جایی و هر زمانی وجود دارد و به اتصال اینترنتی نیاز ندارد.” حتی اگر مشتری شما در سفر باشد و در جایی با دسترسی به اینترنت نباشد، پیامک شما برای او ارسال می‌شود. این ویژگی مهم به کلینیک‌های زیبایی و پزشکی امکان می‌دهد تا از قابلیت‌های پنل اس ام اس در تماس با مشتریان خود در هر زمان و مکانی بهره‌برداری کنند.

4- قابلیت هدفمندسازی و نیازسنجی: با استفاده از پنل اس ام اس، کلینیک‌ها می‌توانند پیامک‌های خود را به گروه‌های هدف خاصی ارسال کنند. به عنوان مثال، می‌توانید پیامک‌ها را به افرادی که قبلاً خدمات شما را دریافت کرده‌اند یا علاقه‌مند به خدمات خاصی هستند ارسال کنید. این قابلیت به کلینیک‌ها کمک می‌کند تا پیامک‌های خود را به صورت هدفمند و بازده بالا ارسال کنند و نیازهای مشتریان را برآورده کنند.