همه چیز درباره خط 998 اپراتور شاتل

همه چیز درباره خط 998 اپراتور شاتل

شاید هیچکس به اندازه یک مدیر بازاریابی یا فعال بازاریابی ارزش یک خط پیام کوتاه خوب را نداند. این خطوط از اپراتورهای قدیمی مانند 1000، 2000، 3000 تا خطوط جدیدتر مانند 9000، 9999 و آخرین آنها خط 998 اپراتور شاتل است. این خطوط پیامک سفارشی شده این قدرت را دارند که یک مشتری معمولی را به مشتری وفادار تبدیل کنند و یک بازار کساد را به یک تجارت پر جنب و جوش تبدیل کنند. در این مقاله می خواهیم در مورد خط 998 اپراتور شاتل صحبت کنیم و همچنین نحوه دریافت این خطوط را توضیح دهیم. با ما بمان.

چرا باید از خط 998 اپراتور شاتل استفاده کرد؟

حتما پیامک های تبلیغاتی زیادی دریافت کرده اید و متوجه شماره های مختلف شده اید. این اعداد معمولا با 1000، 2000، 5000، 021، 9000، 9999 و 998 شروع می شوند. قبل از مراجعه به اپراتور 998 بهتر است از نحوه تقسیم بندی خطوط پیامک به چند دسته و هر کدام از آنها اطمینان حاصل کنید.

 • خطوط تبلیغاتی: تمامی شماره های پیامک در ابتدا تبلیغ محسوب می شوند. البته شاتل های 998 استثنا هستند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. از این خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیام های تبلیغاتی، تخفیف، قرعه کشی، تبریک و هر نوع پیام دیگری که تاکنون دریافت کرده اید استفاده می شود. اما این خطوط با مشکل بزرگی روبرو هستند و آن «لیست سیاه ارتباطات» است. لیست سیاه مخابرات شامل افرادی می شود که دریافت پیامک های تبلیغاتی روی سیم کارت خود را مسدود کرده اند.
 • خطوط خدمات: این خطوط برای اطلاع رسانی است. مزیت مهم خطوط خدمات این است که می توانند لیست سیاه ارتباطات را دور بزنند و وسیله ارتباط شما با مشتریانتان باشند. البته لازم به ذکر است که از این خطوط نمی توان برای تبلیغات استفاده کرد و فقط باید برای اطلاع رسانی به مشتریان استفاده شود. صاحبان مشاغل می توانند با ارائه مدارک و پیگیری مراحل، خطوط تبلیغاتی خود را به خطوط خدماتی تبدیل کنند.

خط 998 را برای افراد واقعی قابل سرویس دهی کنید

دسترسی به خطوط خدمات یکی از چالش های پیش روی مشاغل کوچک و افراد بوده است. زیرا اپراتورهای قدیمی فقط به شرکت ها و سازمان های ثبت شده اجازه داشتن خط خدمات را می دادند. اما با اپراتورهای جدید و خط 998، سایر مشاغل کوچک نیز می توانند خطوط خدماتی دریافت کنند.

برای دریافت خط خدمات 998، به مجوز Inmad یا مجوز تجاری برای مکان و کسب و کار خود نیاز دارید. بنابراین، اگر صاحب یک کسب و کار کوچک و فروشگاه اینترنتی هستید، می توانید به راحتی از اپراتور شاتل پیامکی خود استفاده کنید.

ویژگی های شاتل لاین 998

با استفاده از خط پیامک 998 شاتل، مشاغل می توانند پیام های خود را برای گروه های مختلف مخاطبان ارسال کنند. این خط پیامک علاوه بر سرویس پیامک می تواند برای اهداف مختلفی مانند ارسال کد تایید، اطلاعیه های مهم، تبلیغات و تخفیف های ویژه استفاده شود.

ویژگی های شاتل لاین 998ویژگی های شاتل لاین 998

خط سرویس

تا پیش از این ابتدا خطوط اختصاصی ارائه شده توسط اپراتورها اعلام می شد و سپس شرکت ها باید نسبت به تبدیل آن به خدمات اقدام می کردند. یکی از مهم ترین ویژگی های خط 998 سرویس دهی بودن آن از ابتدا می باشد.

اگر می خواهید از فونت تبلیغاتی استفاده کنید و از یک شماره پیامک انتظار چنین امکاناتی را دارید می توانید از فونت های سامانتل 9999 استفاده کنید.

از لیست سیاه عبور کنید

پخش کننده های پیامکی جدید مانند شاتل یکی از نیازهای اصلی کسب و کارها را تشخیص داده اند و به خوبی به آن پاسخ می دهند. این شرط اصلی ارسال پیامک به لیست سیاه یا لیست سیاه مخاطبین است. با استفاده از خطوط اختصاصی 998 می توانید به راحتی برای کسانی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید.

تمدید سالیانه

یکی از دغدغه های افرادی که برای خرید فونت سفارشی مراجعه می کنند این است که خطوط باید سالانه تمدید شوند. اما در خط 998 شاتل نیازی به تمدید سالیانه نیست و با یک بار خرید مالک دائم آن شماره پیامک می شوید.

سرعت بالا

یکی دیگر از ویژگی های مثبت خط 998 سرعت بالای ارسال پیامک است. بنابراین هم برای کسب و کارهای کوچک و هم برای شرکت های معروف انتخاب خوبی برای تبلیغات است.

قیمت مناسب برای خط و پیامک

اگر می خواهید تبلیغات خود را با یک خط جدید با قیمت مناسب شروع کنید، می توانید از شاتل 998 استفاده کنید. نه تنها هزینه اولیه ارائه این خطوط پایین است، بلکه هزینه هر پیامک نیز نسبت به سایر اپراتورها مناسب است.

سایر ویژگی های اپراتور شاتل

 • بدون وقفه
 • هزینه پیامک های تحویل نشده را به گوشی برمی گرداند
 • گزارش های دقیق

شرایط دریافت خط سرویس از اپراتور 998

اکنون، باید به نحوه خرید خطوط شاتل سفارشی برای تجارت خود علاقه مند باشید. چندین راه بسیار ساده برای خرید خط اختصاصی 998 وجود دارد. ابتدا باید انتخاب کنید که آیا می خواهید یک عدد رند بگیرید و اعداد را خودتان انتخاب کنید یا اینکه می خواهید یک عدد غیر رند با اعداد تصادفی بخرید.

خرید خط 998 با اعداد تصادفی (ارزان)

برای خرید خط 998 با شماره های تصادفی و غیر رند می توانید از صفحه خط ملی پیامک 998 در این صفحه با وارد کردن سریع و آسان شماره موبایل خود، خط اختصاصی را از اپراتور شاتل خریداری کنید و بازاریابی پیامکی خود را با آن آغاز کنید. آرامش خاطر.

خرید خط 998 با اعداد تصادفیخرید خط 998 با اعداد تصادفی

خرید خط برای R998

در صورتی که مایل به خرید یک خط رند ده رقمی با شماره های دلخواه خود از اپراتور شاتل هستید، باید مستقیماً با کارشناسان پیامک ملی تماس بگیرید. برای این کار یک بلیط از برد پیامک خود ارسال کنید و درخواست خود را ارسال کنید. همچنین می توانید با شماره 02163404 تماس بگیرید و با مشاوران پیامکی سراسری صحبت کنید.

مدارک مورد نیاز از اشخاص حقیقی جهت خرید خط 998

 • عکس پشت و روی کارت ملی و شناسنامه متقاضی
 • یک کپی از سند کار یا مدرک دیگری به نام متقاضی
 • فرم خدمات واقعی خط 998 را با امضا و اثر انگشت متقاضی پر کنید
 • فرم تعهد خط خدمات 998 را با امضا و اثر انگشت متقاضی پر کنید
 • ارائه بانک شماره تلفن همراه به روز شده به کاربران (حداقل 100 شماره تلفن همراه اول غیر زائد)
 • سفته به مبلغ 20.000.000 تومان (با امضای امضاء کنندگان)

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی جهت خرید خطوط از اپراتور سرویس ایاب و ذهاب

 • رونوشت روزنامه رسمی مبنی بر تأسیس شرکت
 • نسخه ای از روزنامه رسمی آخرین تغییرات شرکت
 • معرفی نامه رسمی نماینده شرکت بر روی کاغذ رسمی در صورتی که دولتی باشد
 • کپی پروانه تجاری شرکت
 • یک کپی از گواهی امضا برای همه دارندگان امضا
 • فرم خدمات حقوقی کامل خط 998 با امضای کلیه صاحبان امضا + مهر شرکت
 • تکمیل فرم تعهد خط خدمات 998 با امضای کلیه صاحبان و امضا + مهر شرکت
 • ارائه بانک شماره تلفن همراه به روز شده به کاربران (حداقل 100 شماره تلفن همراه اول غیر زائد)
 • سفته به مبلغ 20000000 تومان

بازاریابی پیامکی با اپراتور شاتل

در این مقاله در مورد خط 998 برای اپراتور شاتل صحبت کردیم و با ویژگی های آن آشنا شدیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید از این خطوط جدید نهایت استفاده را ببرید و کسب و کار خود را از طریق بازاریابی پیامکی رونق دهید. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص خرید برد پیامکی و خرید خطوط 998 می توانید از ساعت 9 الی 22 با شماره 02163404 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/everything-about-998-sms-number-line/