نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در این بین باید به آن توجه شود، متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی است. با انتخاب یک متن مناسب و تأثیرگذار و رعایت نکات مهم آن، می‌توان به راحتی به کسب‌وکار خود رونق دوباره‌ای بخشید.

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

برای این که بتوانید از ارسال متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی بهترین استفاده را ببرید، باید به نکاتی توجه داشته باشید. برخی از مهم‌ترین نکات در این خصوص را در ادامه با هم مرور می‌کنیم.

۱- ارسال پیامک در ساعت مناسب

[کل: ۰ میانگین: ۰]


منبع: https://sms.ir/advertising-sms-text-cosmetics-store/

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

بازار لوازم آرایشی بهداشتی در ایران بسیار داغ است و مجموعه‌های بسیاری به تولید و فروش انواع متنوعی از این نوع محصولات اقدام می‌کنند. همین امر سبب شده تا تبلیغات برای این برندها هم از اهمیت بالایی برخوردار باشد. یکی از بهترین روش‌های تبلیغات، ارسال پیامک انبوه برای مخاطبین است.
اما شاید برای شما سؤال باشد که متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی به صورت مناسب و تأثیرگذار باید شامل چه مواردی باشد؟ در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان قصد داریم در خصوص متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و نکات مربوط به آن اطلاعاتی را بیان کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

آیا استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی مفید است؟

متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی یکی دیگر از نکات مهم و تأثیرگذار است. در این متن باید برخی نکات رعایت شوند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۳- ارسال پیامک به صورت تفکیک شده

همان‌طور که گفتیم یکی از مزایای استفاده از پیامک برای تبلیغات، ارسال آن به صورت هدفمند است. برخی از محصولات شما می‌توانند برای قشر متفاوتی از جامعه مانند آقایان یا بانوان جذاب باشند. می‌توانید پیامک تبلیغات این محصولات را فقط برای آن قشر بفرستید.
همچنین ارسال پیامک برای منطقه نزدیک فروشگاه و یا به تفکیک مشاغل و اصناف را نباید از یاد برد. استفاده مناسب از این موارد باعث جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش خواهد شد.

چند تیتر جذاب برای متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

بسیاری از افراد در صورتی که پیامک تبلیغاتی را دریافت کنند، آن را باز می‌کنند. اگر شما متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را به صورت جذاب و مناسب بنویسید، می‌توانید انتظار داشته باشید تا تأثیر بالایی بر مخاطب داشته باشید و افراد بیشتری از خدمات و محصولات فروشگاه شما استفاده کنند.

۳- سرعت بالای تبلیغات

مزایای استفاده از پیامک برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

امتیاز به این مطلب

ارسال پیامک تبلیغاتی تأثیرگذار برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی کار بسیار ساده‌ای است. تنها نیاز است که متن تبلیغ را بنویسند و پس از آن با استفاده از پنل یکی از ارائه‌دهندگان معتبر خدمات پیامکی، آن را برای مشتریان و مخاطبان ارسال کنند. این در حالی است که برای سایر تبلیغات نیاز به صرف وقت بیشتری است.

ارائه دهندگان سرویس‌های پیامکی معتبر در صورتی که تعدادی از پیامک‌ها به دست مخاطبان نرسد، هزینه آن را به کارفرما پس خواهند داد. همین امر سبب می‌شود تا بتوانید با خیال راحت نسبت به تعداد پیامک ارسال و دریافت شده کار خود را انجام دهید.

۶- دسترسی راحت مخاطب

مواردی مانند هزینه پایین، سرعت بالا، تأثیر بسیار مناسب، دسترسی به جامعه هدف بیشتر و ارسال به صورت تفکیک شده بر اساس منطقه را باید از مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی دانست.

شما باید با توجه به برخی نکات مهم در کسب‌وکار خود، بهترین بازه زمانی از این میان را انتخاب کنید. این کار باعث می‌شود تا افراد بیشتری پیامک شما را مطالعه کنند و تأثیر آن را افزایش دهید.

۲- متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی

۱- مهم‌ترین مزایای استفاده از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی چیست؟

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

اکنون که با چند تیتر جذاب آشنا شدید، زمان آن رسیده که با هم چندین نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی را با هم مرور کنیم.

 • فروش انواع لوازم آرایشی ویژه فروشگاه‌های اینترنتی با قیمت مناسب و به صورت عمده. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • فروش انواع لوازم آرایشی اصل با کمترین قیمت و ارسال فوری به سراسر کشور. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • لوازم آرایشی اصل را از ما خرید کنید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • منحصر به فرد، زیبا و سالم باش. خرید لوازم آرایشی اصل از فروشگاه (نام فروشگاه). (شماره تماس)
 • می‌توانی بیشتر خرید کنی اما کمتر پرداخت کنی. برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی اصل با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی برندهای معتبر به صورتتان روح ببخشید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با لوازم آرایشی و بهداشتی اصل فروشگاه (نام فروشگاه) هر روز تازه‌تر شوید. (شماره تماس)
 • برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی ارزان و باکیفیت با ما تماس بگیرید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • هر آنچه از یک فروشگاه آرایشی انتظار داری، اینجاست! ارائه بهترین محصولات باکیفیت در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • تخفیف (میزان تخفیف) خرید لوازم آرایشی مرغوب. فقط تا (زمان پایان تخفیف). (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • با خرید محصولات آرایشی با کیفیت به پوست خود اهمیت بیشتری دهید. (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • خرید محصولات آرایشی و بهداشتی با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)
 • مشاوره رایگان در هنگام خرید لوازم آرایشی بهداشتی در فروشگاه (نام فروشگاه و شماره تماس)

جمع‌بندی

 • این روزها مشاغل و اصناف بسیاری برای افزایش مشتری از تبلیغاتی پیامکی استفاده می‌کنند که یکی از این کسب‌وکارها، فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی است.
 • استفاده از پیامک تبلیغاتی برای این کسب‌وکار مزایای متفاوت و جذابی دارد. از این مزایا می‌توان به سرعت بالا، هزینه پایین، تأثیر مناسب، دسترسی به افراد بیشتر و ارسال هدفمند پیامک اشاره کرد.
 • برای این که بتوان از تبلیغات پیامکی برای فروشگاه لوازم آرایشی بهترین بهره را برد، باید به نکاتی توجه کرد. از مهم‌ترین این نکات می‌توان به زمان مناسب ارسال، توجه به تیتر و متن پیامک و ارسال برای جامعه‌های هدف مناسب اشاره کرد.
 • در این مطلب چندین نمونه از متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی را با هم مرور کردیم. شما می‌توانید با توجه به بسیاری نکات، از این ایده‌ها استفاده کنید تا متنی جذاب و تأثیرگذار بنویسید و آن را برای مخاطبان ارسال کنید.

پرسش‌های پرتکرار

با استفاده از پیامک می‌توان به راحتی از مشتریان خود نظرسنجی کنید تا بدانید آنها به چه محصولاتی بیشتر علاقه دارند و یا حتی به چه محصولاتی که در فروشگاه شما وجود ندارند، علاقه دارند. با استفاده از بررسی آمار و تحلیل این نظرسنجی‌ها می‌توان برای آینده و فروش بهتر برنامه‌ریزی کرد.

نکات مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی

تمام گوشی‌های تلفن همراه می‌توانند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند. برای این کار نیازی نیست که مخاطب گوشی هوشمند داشته باشد. تنها با داشتن یک گوشی تلفن همراه می‌توان برای کاربران پیامک تبلیغاتی ارسال کرد. این کار را می‌توان با استفاده از بانک شماره موبایل مجموعه‌های متفاوت به راحتی انجام داد تا به تعداد بسیار زیادی از مخاطبان دسترسی داشته باشید.

۷- برگزاری نظرسنجی

ارسال پیامک به صورت انبوه هزینه‌ای بسیار کمتر از بسیاری از روش‌های تبلیغاتی دیگر دارد. این در حالی است که میزان تأثیرگذاری آن بسیار زیاد است. پس می‌توان با هزینه‌ای کمتر کار تبلیغات را به صورت مؤثر انجام داد.

۲- تأثیر بالا

استفاده از پیامک برای بسیاری از کسب‌وکارها مانند فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی مزایای بسیاری به همراه دارد. از مهم‌ترین مزایای ارسال پیامک حاوی متن مناسب برای فروشگاه‌های آرایشی و بهداشتی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱- هزینه پایین

پیامک را می‌توان به صورت هدفمند برای گروه خاصی از افراد جامعه مانند زنان و بانوان، افراد ساکن در یک شهر و یا منطقه خاص و بسیاری موارد دیگر ارسال کرد. این امر باعث می‌شود تا به جامعه هدف خود به صورت بهتری دسترسی داشته باشید و بتوانید از این روش برای جذب مشتری بیشتر استفاده کنید.

۵- بازگشت بخشی از هزینه

توجه به نکاتی مانند تیتر جذاب، متن خلاصه و مفید، استفاده از کلمات مناسب، ارسال در ساعات مناسب و توجه به جامعه هدف را نباید در هنگام استفاده از این روش تبلیغاتی از یاد برد. توجه به این نکات باعث می‌شود تا افزایش مشتری و فروش را تجربه کنید.

به عنوان مثال برای تبلیغ فروشگاه خود با استفاده از تراکت، ابتدا نیاز است که تراکت طراحی شود، پس از آن به خوبی چاپ شود. پس از سپری شدن این دو مرحله تازه مرحله پخش آن شروع می‌شود. همین امر سبب شده تا سرعت تبلیغات با استفاده از پیامک بالاتر از بسیاری روش های تبلیغات دیگر باشد.

۴- ارسال هدفمند پیامک

هیچ فردی دوست ندارد در زمان استراحت، پیامک تبلیغاتی دریافت کند. به همین دلیل باید در ساعات مناسب شبانه‌روز اقدام به ارسال این‌گونه پیامک‌ها کنید. به طور کلی سه بازه زمانی در طول شبانه‌روز وجود دارد که برای ارسال پیامک تبلیغاتی مناسب است. این سه بازه زمانی عبارتند از:

 • ۸ تا ۱۰ صبح
 • ۱۲ تا ۲ ظهر
 • ۴ تا ۶ عصر

۲- در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

این روزها بسیاری از مدیران بازاریابی و تبلیغات از ارسال پیامک به صورت انبوه و هدفمند برای کار تبلیغات استفاده می‌کنند. این روش نه تنها بازخورد خوبی برای کسب‌وکار دارد، بلکه به هزینه بسیار زیادی برای تبلیغات نیاز ندارد. به همین دلیل از این روش به عنوان یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی یاد می‌شود. اما این‌گونه نیست که ارسال هر پیامکی به صورت انبوه برای کسب‌وکارها مفید باشد.

همان‌طور که گفتیم یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در هنگام نوشتن متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی به آن توجه کنید، تیتر است. در ادامه چند تیتر جذاب برای متن پیامک را با هم مرور می‌کنیم.

 • فروش انواع لوازم آرایشی با قیمت ارزان
 • فروش انواع لوازم آرایشی بدون واسطه
 • خرید انواع لوازم آرایشی ارزان‌تر از همه‌جا
 • با خرید لوازم آرایشی یک هدیه از ما دریافت کنید
 • بهترین لوازم آرایشی را با قیمت کم خریداری کنید
 • فروش لوازم آرایشی ارزان ویژه فروشگاه‌های اینترنتی
 • لوازم آرایشی با قیمت کم مناسب پیج‌های اینستاگرام
 • چگونه جهت کسب درآمد لوازم آرایشی بخریم

چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی