ساخت شماره تلفن مجازی در کوتاه‌ترین زمان

برای خرید شماره مجازی چند روش پیش روی شماست. اگر کسب‌وکاری با سیستم Voice over Internet Protocol (VoIP) یا همان تلفن ابری دارید، است از ارائه‌دهنده VoIP شماره مجازی را به بسته فعلی خود اضافه کنید. این هزینه به طور کلی ماهیانه ۵ تا ۱۰ دلار برای هر شماره برآورد شده است.

اپراتورهای متعددی در کشور خدمات مختلفی برای توسعه کسب‌وکار مثل ساخت شماره تلفن مجازی و ارسال پیامک را رائه می‌دهند؛ برای مثال سیستم نوبت دهی مطب یکی از خدمات زیرمجموعه ارسال پیامک انبوه است که در سایت‌ّای مختلفی ارائه می‌شود. برای دریافت شماره تلفن مجازی و استفاده از اپلیمیشن‌ و سایت‌های خارجی به این سایت‌ها مراجعه کنید. اگر سوالی در مورد خرید شماره مجازی دارید، با ما در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگویتان باشیم.


منبع: https://farazsms.com/making-a-virtual-phone-number/

به‌طورکلی اگر قصد خرید شماره مجازی را برای کسب‌وکارتان دارید، روش‌های رایگان را در ابتدا مورد ارزیابی قرار دهید؛ چراکه کاهش هزینه‌های جانبی هر چند کمی مثل خرید شماره تلفن مجازی برای هر کسب‌وکاری ضروری به شمار می‌رود. علاوه‌بر این هزینه، برای استفاده از خدمات تبلیغاتی ضروری هر کسب‌وکار از بسته‌های رایگان استفاده کنید. برای مثال ارسال پیامک گروهی یکی از روش‌های اجرای استراتژی تبلیغات است که به دو صورت رایگان و غیررایگان در اختیار بیزینس‌های مختلف قرار می‌گیرد. این نوع خدمات در بعضی از سایت‌های ارائه‌دهنده به‌طور محدود و برای افزایش رفاه حال مشتریان رایگان نیز عرضه می‌شود.

استفاده از برنامه‌های رایگان؛ یکی از روش‌های ساخت شماره مجازی

خرید شماره مجازی؛ روشی غیررایگان برای داشتن شماره تلفن مجازی

خرید شماره تلفن مجازی؛ یکی از خدمات فراز اس‌ام‌اس

استفاده از اپلییکیشن‌ها و سایت‌های خارجی در بیشتر موارد فقط با داشتن شماره مجازی امکان‌پذیر است؛ بنابراین در اختیار نداشتن شماره‌ مجازی شانس استفاده از امکانات کم‌نظیر بعضی از منابع خارجی را از شما می‌گیرد. ازاین‌رو روش‌های متعدد رایگان و غیررایگانی برای ساخت شماره تلفن مجازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. بعضی از این روش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان صادر کردن شماره مجازی را ایجاد می‌کنند. اگر شما نیز قصد ساخت شماره تلفن مجازی را دارید، مطالعه این مطلب کوتاه را در کمتر از چهار دقیقه از دست ندهید.

ساخت شماره مجازی با دو روش رایگان و غیررایگان امکان‌پذیر است

برنامه Temp Number یکی از اپلیکیشن‌های کاربردی برای ساخت شماره‌های مجازی کشورهای مختلف است. شماره‌های ارائه شده از سمت این برنامه کیفیت خوبی دارند؛ ازاین‌رو رضایت کاربران این برنامه درصد بالایی را به خود اختصاص داده است.  در ادامه نحوه ساخت شماره مجازی رایگان، مراحل ساخت شماره در این برنامه را توضیح خواهیم داد.

  1. دانلود و نصب برنامه Temp Number
  2. وارد برنامه Temp Number شده و روی دکمه Get Free Number کلیک کنید.
  3. از بین لیست کشورها، ریجن مورد نظر خود را برای گرفتن شماره مجازی رایگان انتخاب کنید.
  4. در لیست شماره‌های مجازی ارائه شده، شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

امکان ساخت شماره تلفن مجازی با دو روش رایگان و غیررایگان

روش دوم داشتن شماره تلفن مجازی؛ خرید شماره مجازی

برنامه Textnow یکی از اپلیکیشن‌های معتبر برای ساخت شماره مجازی رایگان است که برای نصب در انواع گوشی‌های آیفون و اندروید در فضای وب قرار گرفته است. این برنامه یک شماره مجازی رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد که برای تماس‌ها، پیام‌های متنی و پست صوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از اپلیکیشن‌های رایگان؛ راهی برای ساخت شماره تلفن مجازی

مراحل ساخت شماره مجازی رایگان در برنامه Temp Number چیست؟

MightyCall یکی از روش‌های دیگر ساخت شماره مجازی است که مبتنی بر فضای ابری کار می‌کند. برنامه mightycall امکان ساخت شماره تلفن مجازی را برای برقراری تماس‌های تلفنی، ارسال پیام کوتاه متنی و صوتی، انتقال تماس و ضبط هوشمند تماس را ارائه می‌دهد.  این برنامه در بسته‌های اشتراکی با شروع قیمت از ۲۰ دلار، خدمات بیشتری را نیز ارائه می‌دهد. به‌طورکلی استفاده از خدمات بیشتر این برنامه منجر به بهبود تجربه مشتری می‌شود. این کار مشابه با امکاناتی است که با نصب افزونه دیجیتس برای یک کسب‌وکار ایجاد می‌شود. ارسال پیام کوتاه برای پیگیری سفارش، رمز یکبار مصرف و خوشامدگویی به کاربر از امکانات این افزونه است که بهبود سفر مشتری در بیزینس را به‌همراه دارد.

اگر قصد ساختن شماره مجازی برای تلگرام و برنامه‌های دیگر دارید، ساده‌ترین روش خرید شماره مجازی است. این شماره مجازی امکان دریافت یا ارسال را فراهم می‌کند؛ علاوه‌بر این،  با فعال کردن دریافت تماس، شما می‌توانید بر روی خط موبایل ایران خود تماس‌های تلفنی را دریافت کنید.

قبل از آشنایی کامل با انواع روش‌های ساخت شماره تلفن  مجازی باید بدانید که به‌طورکلی دو روش رایگان و غیررایگان برای این کار وجود دارد. ازآنجایی‌که ما در ایران با محدودیت‌های پرداخت بین‌المللی بسیاری روبه‌رو هستیم، ابتدا روش رایگان را شرح خواهیم داد.

در صورت استفاده از شماره مجازی برای ساخت اکانت، کد فعالسازی در قسمت inbox در اختیار شما قرار می‌گیرد. فعالسازی شماره مجازی برای استفاده از هوش مصنوعی نیز کاربرد دارد. هوش مصنوعی ابزاری است که شما را به دنیای گسترده‌ای از اطلاعات وارد می‌کند. با استفاده از ابزار هوش مصنوعی و به‌ویژه چت جی پی تی، پاسخ همه سوالات خود را برای پیشرفت سب‌وکار می‌گیرید. این برنامه امکان ارائه طیف گسترده‌ای از اطلاعات را مثل ایده‌های متن تبلیغاتی برای جذب مشتری غذا تا روش‌های دکوراسیون محل کار را در اختیار شما قرار می‌دهد.


بررسی روش ساخت شماره مجازی در کوتاه‌ترین زمان
راهنمای مطالعه

در این مقاله به بررسی روش‌های خرید شماره تلفن مجازی پرداختیم. به‌طورکلی دو روش رایگان و غیررایگان برای ساخت شماره تلفن مجازی وجود دارد که در این مطلب به‌طورکامل شرح دادیم. به دلیل نجدپدیت‌های پرداخت بین‌آلمللی در ایران معمولا روش‌های رایگان مورد استفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال استفاده از راه‌های غیررایگان برای ساخت شماره مجازی امکانات بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.