تفاوت خط خدماتی با خط تبلیغاتی در پنل اس ام اس – پنل اس ام اس – سامانه پیامکی

البته خطوط 9000 خدماتی اختصای نیازی به سفته ندارند اما اگر پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید و افرادی شاکی شوند خط خدماتی اختصاصی شما کلا غیر فعال می‌شود.

شما می‌توانید خط خدماتی اختصاصی درخواست دهید و به افرادی که شما و کسب و کار شما را می‌شناسند پیامک ارسال کنید حتی اگر پیامک تبلیغاتی هم ارسال کنید مشکلی وجود ندراد بنابراین با خط خدماتی اختصاصی که مختص به شما است و برای خودتان خریدرای کرده‌اید می توانید به مشتریان خودتان پیامک تبلیغاتی هم ارسال کنید. برای این مورد می‌بایست خط 9000 خریداری کنید.

در سامانه فراز اس ام اس خط خدماتی اشتراکی برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی به شما داده می‌شود اما اگر بخواهید پیامک تبلیغاتی به هر شکلی با خط خدماتی اشتراکی ارسال کنید پیامک شما تایید نشده و رد می‌شود بنابراین با خط خدماتی اشتراکی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی وجود ندارد.

البته این تعهد زبانی و کتبی نیست. اپراتور بابت تعهد خط خدماتی از شما سفته دریافت می‌کند البته خط 9000 نیازی به سفته ندارد و از شما بابت فعال سازی خط خدماتی اختصاصی 8 رقمی مبلغ 8 را دریافت می‌کند که خرید این خط بسیار به صرفه است.

نحوه دریافت خط خدماتی

خط تبلیغاتی چیست؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی و عبور از بلک لیست شما می‌بایست ارسال پیامک انبوه با سیمکارت انجام دهید تا پیامک با سیمکارت ارسال شده و به شماره ‌های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

در این مقاله قصد دارم در مورد تفاوت خط خدماتی و خط تبلیغاتی توضیحات کامل و مفصلی را بنویسیم تا با صرف حدود 10 دقیقه زمان و خواندن این مقاله و  بتوانید یک بار برای همیشه تفاوت خط تبلیغاتی و خط خدماتی را متوجه شوید.

خط خدماتی چیست؟

خط خدماتی خطی است که پیامک را به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال می کند اما با خط خدماتی امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیست، شما برای گرفتن خط خدماتی اختصاصی می بایست تعهد دهید که پیامک تبلیغاتی انبوه به افرادی که شما را نمی شناسند ارسال نمی کند و فقط به افرادی که شما را میشناسند و تمایل دارند از شما پیامک دریافت کنند پیامک می فرستید.

تبلیغات پیامکی

تا اینجا تفاوت خط تبلیغاتی و خدماتی را متوجه شدیم الان که متوجه شدیم نمی‌توانیم با خط خدماتی پیامک تبلیغاتی بفرستیم پس راهکار برای عبور از بلک لیست و ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟ارسال پیامک با مودم سیمکارتی GSM در فراز اس ام اس

تبلیغات پیامکی

اگر بخواهیم با خط خدماتی پیامک تبلیغاتی بفرستیم چه می شود؟

روزانه افراد زیادی با فراز اس ام اس و شرکت ما یعنی زرین ارتباطات آسیا تماس می‌گیرند و می‌خواهد پیامک خدماتی ارسال کنند، در اکثر مواقع زمانی که به حرف مخاطبم گوش می‌دهم متوجه می‌شوم که فرق بین خط تبلیغاتی و خط خدماتی هنوز جای کار دارد.

در سامانه پیامک فراز اس ام اس خط سیمکارت سامانتل برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار داده می‌شود تا بتوانید پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.


منبع: https://farazsms.com/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%AE%D8%B7-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AE%D8%B7-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C/

بنابراین به صورت کلی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با خط خدماتی نیست و متوجه شدیم که برای فعال سازی خط خدماتی اختصاصی می‌بایست تعهدنامه و حتی بعضا سفته داده شود که خط به صورت خدماتی تبدیل شده و بتواند به شماره‌های مسدود و بلک لیست پیامک را ارسال کند.

سوالی که پیش می‌آید اگر بخواهیم پیامک انبوه تبلیغاتی با خط خدماتی ارسال کنیم چه می‌شود؟ چه کسی جلو ما را می‌گیرد؟ شما برای فعال سازی خط خدماتی اختصاصی می‌بایست سفته بدهید و در واقع این سفته تعهد و تضمین شما است که پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال نمی‌کنید و در صورت خلف وعده اپراتور می‌تواند سفته شما را به اجرا بگزارید.

خط تبلیغاتی، خطوطی از سرشماره‌های 1000 یا 2000 یا 5000 هستند که توسط سامانه پیامکی فراز اس ام اس ارائه می‌شود. با این خطوط می‌توانید بدون محدودیت پیامک تبلیغاتی ارسال کنید و هیچ محدودیتی از نظر تعداد ارسال روزانه، ارسال پیامک‌های مختلف تبلیغاتی و… وجود ندارد اما پیامک‌هایی که با این خط ارسال می‌کنید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ارسال نمی‌شود و البته هزینه‌ای نیز کم نخواهد شد.