تبلیغات آژانس هواپیمایی با ۳ روش‌ موثر

دسترسی راحت‌تر مشتریان به خدمات از طریق سایت آژانس هواپیمایی

راه‌اندازی سریع‌تر چرخه پیامک تبلیغاتی برای پیدا کردن مسافران جدید

اینستاگرام در‌حال‌حاضر یکی از پرکاربر‌ترین شبکه‌های اجتماعی در کل دنیا به‌حساب می‌آید. به‌ همین دلیل بسیاری از کسب‌وکارها در این شبکه صفحه‌ای دارند و خدمات خود را از طریق پیج اینستاگرام به مخاطبان معرفی می‌کنند. انتشار محتوای جذاب و کاربردی در اینستاگرام باعث می‌شود که افراد جدید به صفحه‌تان وارد شوند و محتوای‌تان را دنبال کنند. آژانس‌های هواپیمایی برای جذب مشتریان جدید می‌توانند تصاویری از هتل‌های طرف قرارداد، جاذبه‌های توریستی و رستوران‌های محبوب شهرها در صفحه اینستاگرام منتشر کنند.

معرفی درست محصول و خدمات یکی از مهم‌ترین فاکتورهای افزایش فروش برای هر کسب‌وکاری است. تا زمانی که مخاطبان خدمات شما را نشناسند و از برتری آن‌ها نسبت به خدمات مشابه شناختی نداشته باشند، به سمتتان نخواهند آمد. یکی از بهترین راه‌ها برای معرفی خدمات آژانس‌های هواپیمایی به مخاطبان ارسال پیامک به‌صورت انبوه است. با تهیه پنل پیامکی فراز و استفاده از نرم افزار ارسال پیامک گروهی اندروید این سامانه می‌توانید در زمان کوتاهی برای هزاران نفر پیام بفرستید.

در این مقاله با بهترین روش‌های تبلیغات آژانس هواپیمایی و ابزارهای کاربردی برای جذب مسافران جدید آشنا شدیم. تبلیغات بهترین ابزاری است که به کمک آن می‌توانید خود و نقاط قوتتان را به مخاطبان معرفی کنید. از این طریق مخاطبان با خدمات و امکانات شما آشنا می‌شوند. اگر از خرید و خدمات دریافتی راضی باشند، مجددا به شما مراجعه خواهند کرد. یکی از راه‌های جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیمی و برقراری ارتباط موثر با مخاطبان استفاده از پنل پیامکی است.

بسیاری از مسافران ممکن است اولین ارتباط با یک آژانس هواپیمایی را از طریق سایت تجربه کنند. سایت به‌عنوان یک ویترین آنلاین برای تبلیغات آژانس هواپیمایی و جذب مسافران جدید عمل می‌کند. در این ویترین مسافران و مخاطبان قادر به مشاهده خدمات و پیشنهاد‌های شما هستند. برای تبدیل مخاطبان به مسافران جدیدتان، باید در سایت اطلاعات کامل و دقیقی در مورد پروازها،‌ مقصدها، تورها، قیمت‌ها و شرایط مسافرت بدهید. توجه به به‌روزرسانی دائم این اطلاعات نیز اهمیت بسیاری دارد.

بنابراین استفاده از پنل پیامکی و ارسال متن تبلیغاتی برای جذب مشتری یکی از رایج‌ترین راه‌های برقراری ارتباط با مخاطبان محسوب می‌شود. در ادامه با امکاناتی که این پنل برای پیدا کردن مسافران جدید در اختیار آژانس‌های هواپیمایی می‌گذارد آشنا خواهیم شد.

یکی دیگر از کاربردهای پنل اس ام اس امکان درج لینک و قرار دادن آدرس کانال یا صفحه اجتماعی در متن پیامک است. به‌این‌ترتیب می‌توانید به تعداد مخاطبان شبکه‌های اجتماعی‌تان اضافه کنید و از طریق این صفحه‌ها مخاطبان را در جریان تورها، تخفیف‌ها و پیشنهاد‌های ویژه قرار دهید. ایجاد ارتباط با مشتریان در این شبکه به دلیل امکان نوشتن دیدگاه، ارسال پیام و برقراری تماس به نحو موثری اتفاق می‌افتد.

تبلیغات آژانس‌ هواپیمایی از طریق سایت؛ ویترین آنلاین برای معرفی خدمات به مشتریان


معرفی روش‌های تبلیغات آژانس هواپیمایی در بلاگ فراز
راهنمای مطالعه

ارسال پیامک‌ انبوه روشی سریع برای تبلیغات آژانس هواپیمایی

نقش شبکه‌های اجتماعی در تبلیغات آژانس هواپیمایی

به کمک امکانات پیامک زنده پنل پیامکی فراز به‌محض ورود مسافران به فرودگاه می‌توان برای آن‌ها پیشنهاد‌های جذاب ارسال کرد. مسافرانی که به یک شهر وارد می‌شوند ممکن است هنوز بلیطی برای بازگشت تهیه نکرده باشند. به‌این‌ترتیب آژانس‌های هواپیمایی این فرصت را دارند که به کمک یک پیامک تبلیغاتی خدمات خود را به مسافران معرفی کنند. با درج پیشنهادهای جذاب در متن پیامک، احتمال برقراری تماس و مراجعه مشتریان به دفترتان برای دریافت خدمات بیشتر می‌شود.

ارتباط ارسال تبلیغات آژانس هواپیمایی از طریق پیامک انبوه و جذب مسافران

پیامک‌ها برخلاف محتواهای تولید شده در شبکه‌‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها، محتوای تصویری همچون عکس و ویدیو ندارند؛ درمقابل نرخ مشاهده آن‌ها بسیار بالا است. تقریبا ۹۸ درصد پیامک توسط مخاطبان دیده می‌شوند. زیرا موبایل از جمله ابزارهایی است که افراد در طول روز از آن بسیار استفاده می‌کنند. شاید نتوان همه محتواهای شبکه‌های اجتماعی را دید و مطالعه کرد؛ اما پیامک‌ها همیشه در دسترس هستند و بالا‌خره خوانده می‌شوند.

استفاده از پنل پیامکی راهی برای تبلیغات آژانس هواپیمایی

پیدا کردن مسافران و مشتریان جدید به کمک خدمات پیامک زنده پنل پیامکی

هیچ‌گاه قدرت تبلیغات را دست کم نگیرید. تبلیغات باعث معرفی خدمات و محصولات ویژه شما به مشتریان و جذب آن‌ها به برندتان می‌شود. یکی از بهترین روش‌ها و ابزارهای تبلیغات آژانس هواپیمایی برای پیدا کردن مسافران و جذب مشتریان جدید استفاده از متن‌های تبلیغاتی جذاب و پنل پیامکی است. در این مقاله با این ابزار کاربردی آشنا می‌شویم. همچنین به شما خواهیم گفت که چگونه آژانس‌های هواپیمایی با استفاده از امکانات پنل پیامکی می‌توانند پیامک‌های تبلیغاتی جذاب برای مخاطبانشان ارسال کنند. برای پیدا کردن مخاطبان جدید و بالا بردن تعداد مشتریان وفادار مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

تهیه پنل پیامکی بهترین روش تبلیغاتی برای آژانس‌های هواپیمایی

به‌این‌ترتیب قادر خواهید بود که در زمان‌ کوتاهی مخاطبانتان را در جریان آفرها و تخفیفات ویژه آژانس مسافرتی‌تان قرار دهید. این اقدام باعث معرفی شما به مخاطبان می‌شود. اگر فردی راهی سفر باشد ممکن است در همان لحظه با شما تماس بگیرد. در‌صورتی‌که بعدا قصد سفر داشته باشد، نام شما و پیشنهادهای‌تان در ذهنش باقی می‌ماند. این موضوع احتمال برقراری تماس با شما در آینده را افزایش می‌دهد.

با استفاده از خدمات این پنل می‌توانید مخاطبان جدید را با خدمات و شرایط ویژه‌ای که برای خرید دارید آشنا کنید. در مورد مشتریان قدیمی نیز استفاده از پنل پیامکی باعث ایجاد پل و حفظ ارتباط می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توانید آفرها و پیشنهادهای ویژه را هم برای مخاطبان جدید و هم مشتریان قدیمی ارسال کنید. اگر سوالی در‌خصوص خرید و خدمات پنل پیامکی فراز اس ام اس دارید از طریق شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.


منبع: https://farazsms.com/airline-agency-advertising/

استفاده از خدمات پیامک زنده پنل پیامکی یک راه موثر برای پیدا کردن مسافران و مشتریان جدید برای کسب‌وکارهای مختلف از جمله آژانس‌های هواپیمایی است. با ارسال اس ام اس تبلیغاتی به کمک این امکانات پنل پیامکی می‌توانید در بهترین و موثرترین زمان با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید.

برای سهولت خرید سایت باید قابلیت رزرو آنلاین برای مسافران داشته باشد. تامین امنیت و حفظ اطلاعات شخصی مسافران نیز در این مورد بسیار مهم است. پشتیبانی و امکان برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان نیز قابلیت دیگری است که سایت شما باید از آن برخوردار باشد. با فعال کردن افزونه چت آنلاین، تهیه فرم تماس و قرار دادن شماره تماس و ایمیل، مخاطبان به‌راحتی می‌توانند با شما در ارتباط باشند. در‌حال‌حاضر بسیاری از شرکت‌های بزرگ و حتی سازمان‌های دولتی از خدمات آنلاین و امکانات گوشی موبایل برای برقراری ارتباط موثر با مخاطبانشان استفاده می‌کنند. از نمونه‌های بارز این خدمات می‌توان به دریافت قبض برق از طریق پیامک یا پیامک تایید خرید بعد از تهیه بلیط از سایت‌ آژانس‌‌های مسافرتی اشاره کرد.