اپراتور 9999 چیست؟ + شرایط دریافت خط خدماتی 9999 برای اشخاص حقیقی و حقوقی

حالا که یک آشنایی مختصری با اپراتور 9999 پیدا کردیم باید وارد فاز جدی‌تری شویم و بتوانیم با هم این وصلت را سر بدهیم. اما چگونه؟

در حال حاضر (سال 1402) قیمت یک خط ده رقمی 9999 معادل 500 هزار تومان است. اما برای مشاهده قیمت‌ خطوط بهتر است به صفحه خطوط اختصاصی مراجعه کنید.

خرید خط سامانتل از صفحه خطوط اختصاصی

مدارک مورد نیاز اشخاص حقیقی خطوط 9999

اگر کارت ملی شما قدیمی است، می‌توانید رسید درخواست کارت ملی را ارسال کنید. برای دیدن نمونه فرم‌ها به صفحه خطوط خدماتی مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز اشخاص حقوقی خطوط 9999

معایب خط 9999

سفارش خط 9999 از سامانه ملی پیامک

خرید خط 9999 از صفحه خطوط اختصاصی

برای استفاده از خط 9999 کدام پنل را باید خرید؟

اگر به اطلاعات بیشتر احتیاج دارید یا سوالاتی در ذهنتان می‌چرخد، کافی است با شماره‌گیری 02163404، با همکاران ما در بخش پشتیبانی صحبت کنید. اگر هم مطلب دیگری بلدید که ما در این مقاله از قلم انداخته‌ایم، برایمان کامنت بگذارید تا با هم صحبت کنیم و بیشتر از هم یاد بگیریم.

4 توصیه ارسال پیامک یادآوری + نمونه پیامک اطلاع‌رسانیحتما بخوانید: 4 توصیه ارسال پیامک یادآوری + نمونه پیامک اطلاع‌رسانی


سوالات متداول

بنابراین بهتر است از ابتدا یک خط اختصاصی برای خود داشته باشید. خط 9999 با شرایط ویژه و آسانی که برای دریافت خط خدماتی به وجود آورده، بهترین اپراتور موجود برای کسب‌وکارها و برندسازی آنان است.

تبریک تولد با خط خدماتی 9999

برای دریافت خطوط خدماتی اپراتور سامانتل به مجوز اینماد برای وب سایت یا جواز کسب نیاز دارید. پس اگر یک کسب‌وکار آنلاین یا کوچک هستید و دوست دارید با یک پنل پیامکی به مشتریان خود پیامک اطلاع‌رسانی بفرستید، می‌توانید با استفاده از خطوط خدماتی این اپراتور کار خود را شروع کنید.

ثبت خط خدماتی اختصاصی با مالکیت دائمی

بازاریابی پیامکی با خط 9999حالا که با هم اطلاعاتی درباره اپراتور جدید 9999 یاد گرفتیم، لازم است مسیر هیجان‌انگیز بازاریابی پیامکی خود را شروع کنید و ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم تا با مطالب دیگر، دست شما را در این مسیر بگیریم و نگذاریم تنهایی در این دنیا پا بگذارید.

درست مانند هر چیز دیگری در این جهان، اپراتور 9999 سامانتل هم کم و کاستی‌هایی دارد. یکی از معایب این اپراتور هزینه بالای ارسال پیامک است. به این صورت که هر پیامک با این سرشماره 2.8 پیامک حساب می‌شود. نکته منفی دیگری که درباره خطوط 9999 وجود دارد، غیرسفارشی و طولانی بودن شماره‌های آن است. یعنی شما نمی‌توانید یک خط رند و سفارشی از این اپراتور بخرید و این خطوط فقط ده رقمی هستند.

برای مسیر لذت‌بخش بازاریابی پیامکی آماده‌اید؟

پس از اینکه پنل پیامکی را خریداری کردید، وارد پنل کاربری خود شوید و از منوی تنظیمات، گزینه «سفارش خط» را انتخاب کنید. سپس از این قسمت می‌توانید روی «سفارش شماره» کلیک کنید. حالا یک صفحه pop-up برایتان باز می‌شود که از اینجا می‌توانید شماره 9999 را سفارش دهید. پس از حدود 24 الی 48 ساعت، خط شما ثبت می‌شود و می‌توانید از آن استفاده کنید.

از ویژگی‌های منحصر به فردی که یک اپراتور پیامکی می‌تواند داشته باشد، ارائه بانک شماره موبایل به‌روز و آپدیت است که اپراتور 9999 این دغدغه را درک کرده و امکان استفاده از بانک شماره موبایل جدیدی را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. اگر می‌خواهید به بانک شماره موبایل‌های منطقه‌ای، محله‌ای و کدپستی این اپراتور برای ارسال به لیست سیاه مخابرات دسترسی داشته باشید، بهترین انتخاب برای شما خرید خط 9999 است.

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

با ورود به صفحه خطوط اختصاصی ملی پیامک هم می‌توانید خط 9999 را خریداری کنید. در این صفحه به قسمت «خطوط اختصاصی اپراتور 9999 (سامانتل)» بیایید و روی «خرید خط 9999» کلید کنید. از اینجا وارد صفحه جدیدی می‌شوید، در این صفحه با وارد کردن شماره موبایل و کلیک روی دکمه پرداخت، می‌توانید خط مورد نظر را تهیه کنید.

برای خرید خط 9999 و ارسال پیامک با آن، لازم است اول از شرکت‌های ارائه‌دهنده پنل اس ام اس مثل ملی پیامک یک پنل بخرید. حتی اگر موفق شوید یک خط پیامکی بخرید باز هم بدون سامانه پیامکی نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

خرید خط 9999 از پنل کاربری

تمام اپراتورهای پیامکی برای خدماتی کردن خطوط به سفته نیاز دارند. اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث می‌شود اپراتور 9999 به یکی از بهترین سرشماره‌های پیامکی تبدیل شود، امکان دریافت خط خدماتی بدون نیاز به سفته است. تمام اپراتورهای دیگر برای خدماتی کردن خطوط به سفته نیاز دارند.

فعال‌سازی خط خدماتی 9999 در یک ماه

بله! شما با استفاده از خطوط سامانتل می‌توانید پیامک انبوه تبلیغاتی هم ارسال کنید.


منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/all-about-9999-sms-number-line/

از طرفی شما در هر صنف و حرفه‌ای که فعالیت می‌کنید، نیاز به ارسال پیامک و برقراری ارتباط موثر با مشتریان را دارید. این پیامک‌ها باید به دست همه مشتریان حتی کسانی که جزو بلک لیست مخابرات هستند هم ارسال شود. با استفاده از یک خط خدماتی 9999 می‌توانید این پیامک‌های ضروری را به‌سادگی به مشتریان ارسال کنید.

بانک شماره موبایل آپدیت سال 1402 اپراتور 9999

آیا می‌توان با خط 9999 سامانتل پیامک انبوه تبلیغاتی فرستاد؟

حتما پیامک‌های تبلیغاتی زیادی به دستتان رسیده و می‌دانید که سرشماره‌ها، مختلف هستند. آن‌ها اغلب با 1000، 2000، 5000، 021، 9000 و 9999 شروع می‌شوند. قبل از اینکه به اپراتور 9999 بپردازیم بیایید ببینیم خطوط پیامکی به چند دسته تقسیم می‌شوند و کاربرد هر کدام چیست؟

 • خطوط تبلیغاتی: تمام سرشماره‌های پیامکی از ابتدا تبلیغاتی هستند با این تفاوت که خط 9999 و 9000 از ابتدا خدماتی هستند که در ادامه بیشتر به این مورد می‌پردازیم. از این خطوط برای پیام‌های تبلیغاتی، تخفیف، قرعه کشی، تبریک و هر آن‌چه تابه حال در پیام‌های دریافتی خود دیده‌اید، استفاده می‌شود. اما یک مشکل بزرگ دارند و آن «لیست سیاه مخابرات» است. لیست سیاه مخابرات در واقع افرادی هستند که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را روی سیم‌کارت خود مسدود کرده‌اند.
 • خطوط خدماتی: خطوط خدماتی، خط‌هایی هستند که صرفا برای اطلاع‌رسانی از آن‌ها استفاده می‌شود. مهم‌ترین نکته خطوط خدماتی این است که خیلی ریز و زیرپوستی می‌توانند از لیست سیاه مخابرات عبور کنند و راه ارتباطی شما با مشتریانتان باشند. البته یادتان باشد که از این خطوط نمی‌توانید تبلیغ کنید و باید خالصانه فقط به مشتریان اطلاع‌رسانی کنید و بگذارید آن‌ها با میل خودشان شما را دنبال کنند. صاحبان مشاغل با ارائه مدارک و طی فرآیندی می‌توانند خط تبلیغاتی خود را به خط خدماتی تبدیل کنند.

ثبت خط خدماتی برای افراد حقیقییکی دیگر از امتیازهای منحصر‌به‌فرد خط 9999، ارائه خطوط خدماتی نه فقط به اشخاص حقوقی؛ بلکه به اشخاص حقیقی هم است. اپراتورهای دیگر خدماتی کردن خط را فقط به شرکت‌های ثبت شده و سازمان‌ها اختصاص داده‌اند و کسب‌وکارهای کوچک را از این نعمت محروم کرده‌اند. درحالی‌که اپراتور 9999 به افراد حقوقی هم خط خدماتی ارائه می‌کند.

اگر قبلا از سامانه پیامکی استفاده کرده باشید، می‌دانید که چیزی به نام خط خدماتی اشتراکی وجود دارد. اما خطوط اشتراکی مناسب برندسازی نیستند. یعنی اگر با خطوط پیامکی اشتراکی پیامک ارسال کنید، ممکن است مشتریان با شماره‌های مختلفی پیامک شما را دریافت کنند و یا از همان شمارهای که شما به آنان اس‌ام‌اس فرستاده‌اید، برندهای دیگر هم به آنان پیامک ارسال کنند.

خطوط پیامکی چند سالی است که به شوالیه با اسب سفید کسب‌وکارها تبدیل شده‌اند و توانسته‌اند نه تنها فروش آن‌ها را بیشتر کنند، بلکه مشتریان وفادار و قدیمی را برایشان نگه دارند. یکی از این خطوط پیامکی خط 9999 سامانتل است که توانسته شرایط بازاریابی پیامکی را برای کسب‌وکارها آسان کند. برای آشنایی با اپراتور سامانتل و نحوه دریافت خط 9999 با ما همراه باشید.

چرا باید از خط اپراتور 9999 استفاده کرد؟

فرقی نمی‌کند شما کدام پنل را خریداری می‌کنید. به هر حال می‌توانید از خط 9999 از اپراتور سامانتل استفاده کنید. اما پیشنهاد می‌کنیم برای شروع کار یک پنل اقتصادی بخرید. برای دیدن قیمت پنل‌ها به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کنید.

شاید شما هم شنیده باشید که تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی فرآیندی زمان‌بر، طولانی و خسته‌کننده است. به طور مثال، فرآیند خدماتی کردن خطوط 1000، 2000 و غیره دو تا شش ماه زمان می‌برد. اما اپراتور 9999 این مشکل را هم برای کاربران حل کرده و در سه الی چهار هفته کاری خط خدماتی شما فعال و آماده استفاده می‌شود.

ثبت خط خدماتی برای افراد حقیقی

قیمت یک خط 9999 از اپراتور سامانتل چقدر است؟

پیامک نیمه تبلیغاتی چیست؟ پیامک نیمه تبلیغاتی، اس‌ام‌اس‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را به لیست مشتری‌های خود و بانک شماره‌های خود اپراتور 9999 بفرستید. این پیامک‌ها متن کاملا تبلیغاتی دارند؛ درحالی که می‌توان آن‌ها را از خط خدماتی ارسال کرد.

چند نفر در حال صحبت درباره خدماتی کردن خط 9999

ارسال پیامک‌های نیمه تبلیغاتی و ضروری با خط خدماتی

اگر به دنبال آشنایی بیشتر با سرشماره 9999 سامانتل هستید، پیشنهاد می‌کنیم به لیست کوتاه زیر نگاهی بیاندازید و کمی بیشتر با ویژگی‌های این اپراتور آشنا شوید:

 • خدماتی بودن از لحظه فعالسازی خط
 • ارسال پیامک به بلک لیست از زمان ثبت خط
 • ارسال لینک در اس ام اس بدون ارائه مدارک
 • بدون نیاز به تمدید سالیانه
 • امکان دریافت پیامک
 • سرعت و کیفیت بالای ارسال و دریافت پیامک
 • ارسال پیامک تبلیغاتی و تبریک تولد به مشتریان قدیمی
 •  امکان دریافت خط خدماتی برای افراد حقیقی (با داشتن اینماد یا جواز کسب)
 • دریافت خط خدماتی برای افراد حقوقی و سازمان‌های دولتی
 • استفاده از وبسرویس، API و افزونه‌های پیامکی
 • بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده

شرایط دریافت خط خدماتی از اپراتور 9999

ارسال پیامک تبریک تولد یکی از آن راه‌هایی است که می‌تواند مشتریان را به شما وفادار نگه دارد. اما اگر برخی از مشتریان پیامک تبلیغاتی را روی سیم‌کارت‌های خود مسدود کرده باشند چه؟ با استفاده از خط خدماتی 9999 می‌توانید به این مشتریان هم پیام تیریک تولد یا پیامک‌های دیگری برای مناسبت‌های مختلف بفرستید.

امکان ارسال پیامک تبریک تولد با خط 9999 وجود دارد.ویژگی‌های خطوط 9999