ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای و تبلیغات بر اساس محل سکونت

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای و تبلیغات بر اساس محل سکونت

آیا تا به حال این سوال مهم را از خود پرسیده اید که چگونه می توانید مشتریان خود را در هر کجا که زندگی می کنند پیدا کنید؟ یا مثلا تبلیغات خود را به جای ارسال انبوه از طریق پیامک به صورت منطقه ای ارسال کنید تا بتوانید بازاریابی دقیق و هدفمندتری برای کسب و کار خود داشته باشید؟! ارسال پیامک های گروهی منطقه ای ممکن است پاسخ سوال شما باشد. پس بیایید این روش را بیشتر بررسی کنیم و به یک پاسخ مشخص برسیم. قبل از پاسخ به این سوال، فیلم ارسال پیامک منطقه ای تبلیغاتی را تماشا کنید

پیامک انبوه منطقه ای چیست؟

یکی از راه های تبلیغات به کمک سامانه پیامکی استفاده از ارسال پیامک منطقه ای است. به این ترتیب می توانید به هر منطقه ای که می خواهید پیامک ارسال کنید و افراد را با کسب و کار خود آشنا کنید. به این ترتیب شما تبلیغات هدفمند خواهید داشت. ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای تاثیر زیادی بر تبلیغات هدفمند شما دارد. زیرا به شما این امکان را می دهد که تبلیغات را فقط به مناطق خاصی که در نظر دارید ارسال کنید و هزینه های خود را بهینه کنید.

با کمک بازاریابی پیامکی می توانید به راحتی پیامک های منطقه ای و انفرادی را برای مشتریان خود در مناطق مورد نظر خود ارسال کنید. این ارسال هدفمند رنگ جدیدی به اهداف بازاریابی شما خواهد داد و مشتریان هدف خود را به راحتی پیدا خواهید کرد.

نحوه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

ارسال پیامک منطقه ای از طریق بانک شمارهارسال پیامک منطقه ای از طریق بانک شماره

اکنون که به ارسال پیامک منطقه ای عادت کرده ایم، بهتر است روش های این نوع ارسال را با هم بررسی کنیم. هر شرکتی باید با توجه به توانایی ها و اهداف خود از این روش ها استفاده کند.

 • ارسال از طریق بانک شماره
 • ارسال از روی نقشه
 • ارسال با همراه اول و کد پستی ایرانسل
 • انتقال از طریق دکل های مخابراتی ایران سل
 • ارسال اس ام اس زنده

ارسال پیامک منطقه ای از طریق بانک شماره

یکی از ویژگی های اصلی برد پیامک ارسال پیامک با استفاده از بانک شماره است. ارسال پیامک تجاری، ارسال به مناطق، محله ها و شهرها مختلف و ارسال بر اساس جنسیت از دسته بندی های اصلی این ماژول است.

منطقه هدفمنطقه هدف

شکل 1 – واحد منطقه هدف

آموزش تصویری ارسال پیامک به شماره بانک و منطقه

تبلیغات اس ام اس منطقه ای از نقشه

اگر می خواهید راحت تر ارسال کنید، ارسال پیامک از روی نقشه را از دست ندهید. با کمک این ماژول می توانید در عرض چند دقیقه پیامک های منطقه ای انبوه را به مناطق مورد نظر خود بر روی نقشه ارسال کنید. یک نکته بسیار مهم این است که نقشه تعداد شماره تلفن های ایرانسل و اولین شماره تلفن همراه هر منطقه را به شما نشان می دهد. به همین دلیل می توانید برای هر تعداد که بخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

واحد لولهواحد لوله

شکل 2 – واحد لوله

آموزش ارسال اس ام اس از روی نقشه

حمل و نقل منطقه ای با کد پستی

اگر کد پستی یک منطقه را دارید، به راحتی می توانید پیامک های هدفمند را برای آن ارسال کنید. ارسال پیامک با کد پستی به شما این امکان را می دهد که در هر منطقه ای که کد پستی دارید به شماره تلفن های ایرانسل و شماره همراه اول پیامک های تبلیغاتی ارسال کنید. کدپستی همراه اول و واحدهای کد پستی ایرانسل در این زمینه به شما کمک می کنند.

ارسال پیامک بر اساس کد پستیارسال پیامک بر اساس کد پستی

شکل 3 – اولین واحد زیپ قابل حمل

آموزش ارسال پیامک از طریق کد پستی

انتقال منطقه ای دکل های مخابراتی BTS ایرانسل

یکی دیگر از راه های اصلی ارسال تبلیغات استفاده از دکل های ارتباطی ایرانسل است. با این کار می توانید به راحتی به تمامی شماره های همراه ایرانسل که در 7 تا 10 روز گذشته از دکل مخابراتی آنتن داده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. این ماژول پیامک BTS نام دارد.

پیامک چیست یا چگونه از نقشه پیامک ارسال کنیم؟اس ام اس چیست یا چگونه از نقشه اس ام اس ارسال کنیم؟باید خواند شود: اس ام اس چیست یا چگونه از نقشه اس ام اس ارسال کنیم؟

بی تی اسبی تی اس

شکل 4 – انتقال BTS

نحوه ارسال BTS

ارسال پیامک منطقه ای انبوه از طریق پیام کوتاه مستقیم

آیا تا به حال هنگام ورود به منطقه پیامک دریافت کرده اید؟ به عنوان مثال، ممکن است هنگام ورود به فرودگاه این اتفاق برای شما بیفتد. به این نوع ارسال اس ام اس، پخش زنده می گویند. می توانید مشخص کنید که افراد هنگام ورود یا خروج از منطقه تجاری شما، این پیامک ها را دریافت کنند.

ارسال پیامک منطقه ای از طریق بانک شمارهارسال پیامک منطقه ای از طریق بانک شماره

شکل 5 – درخواست LBS

آموزش ارسال اس ام اس زنده

هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای

یکی از موضوعات بسیار مهم و همیشه قابل بحث در انواع روش های تبلیغاتی هزینه تبلیغات است. شما باید دو نوع هزینه تبلیغات منطقه ای را در نظر بگیرید.

 • خرید برد پیامک (نیاز به یک برد)
 • خرید اس ام اس تبلیغاتی (هر تعداد اس ام اس بخواهید بخرید)

نکته بسیار مهم این است که به طور کلی بازاریابی پیامکی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی هزینه بسیار پایینی دارد و بازدهی آن نیز بالاتر است. ابتدا بهتر است هزینه ارسال پیامک منطقه ای و سایر روش های تبلیغاتی را مقایسه کنید و سپس بر اساس اهداف بازاریابی خود یکی را انتخاب کنید. برای تبلیغات پیامکی منطقه ای باید پنل پیامکی خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت پنل ها بهتر است به صفحه تعرفه پنل پیامک مراجعه کنید. سامانه ملی پیامک با در نظر گرفتن 4 نوع تابلو سعی کرد با توجه به نیاز شرکت های مختلف ایده هایی را برای تبلیغات موثر در نظر بگیرد.

توصیه می کنیم پس از خرید پنل برای اطلاع از هزینه های ارسال پیامک منطقه ای به مقاله تعرفه و قیمت ارسال پیامک انبوه مراجعه کنید.

مزایای ارسال پیامک گروهی منطقه ای

زمانی که قصد دارید از یک روش تبلیغاتی برای سازمان و کسب و کار خود استفاده کنید، بهتر است با تمام مزایای آن آشنا شوید. به این ترتیب می توانید اهداف کوتاه مدت و بلندمدت برای خود تعیین کنید و با توجه به توانمندی های سازمانی آن ها را برنامه ریزی کنید.

برخی از مزایای پیامک منطقه ای به شرح زیر است:

 • امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به محلات در تمامی شهرهای ایران
 • جذب مشتریان دائمی و وفادار با اجرای تبلیغات در مکانی خاص به صورت مستمر و برنامه ریزی شده
 • ارسال پیامک فوری به عابران یا ساکنان محله یا منطقه
 • توزیع بودجه تبلیغات برای شروع تبلیغات در مناطق خاص و توسعه مرحله به مرحله ارسال پیامک در مناطق دیگر
 • ارسال پیامک گروهی و کد تخفیف محله
 • از ارسال رایگان در منطقه خود مطلع شوید
 • انتشار محصولات متمایز با قیمت های بالا در تعدادی از محله ها
 • برای جنسیت مرد یا زن در آن محله پیام های متنی منطقه ای ارسال کنید
 • امکان ارسال پیامک به افراد با استفاده از سیستم عامل های مختلف مانند IOS و Android

آخرین کلمه؛ ارسال پیامک انبوه منطقه ای با پیامک ملی

پست های منطقه ای هدفمند می تواند به شما در فروش موثر و ارتباط با مشتری کمک کند. با این کار، نیازی به صرف زمان زیادی برای تبلیغات ندارید تا متوجه شوید مشتریان اصلی شما چه کسانی هستند. به سادگی پیامک های تبلیغاتی را به گروه ها یا مناطقی که می خواهید تبلیغ کنید ارسال کنید. ملی اس ام اس با در نظر گرفتن انواع ارسال منطقه ای به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را به درستی بیابید و زودتر به کارایی برسید. با خرید پنل از ملی اس ام اس یک فونت اختصاصی هدیه و همچنین تعدادی پیامک برای ارسال پیامک منطقه ای رایگان دریافت خواهید کرد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد راه اندازی بازاریابی خود با شماره 02163404 تماس بگیرید و یا نظر خود را با ما در میان بگذارید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/send-regional-advertising-sms/