آشنایی با کد بسته پیامکی موبایل و ایرانسل + روش های فعال سازی و کدهای دستوری

آشنایی با کد بسته پیامکی موبایل و ایرانسل + روش های فعال سازی و کدهای دستوری

این روزها همه ما حداقل یک سیم کارت دائمی یا اعتباری داریم. اکثر این سیم کارت ها متعلق به اپراتورهای همراه اول و ایرانسل است. یکی از خدمات مهم برای هر اپراتور بسته های پیامکی است. با کد بسته اس ام اس می توانید پیامک های مقرون به صرفه تر و با امکانات بیشتر ارسال کنید.

کد بسته پیامکی همراه اول و ایرانسل چیست؟

قبل از ارائه بسته های پیامکی، باید با مفهوم این بسته ها آشنا شویم و کاربردها و مزایای آنها را بشناسیم. آیا تا به حال از بسته های اینترنتی استفاده کرده اید؟ این بسته ها در ازای پرداخت مبلغ مشخصی، مقدار مشخصی اینترنت را در اختیار شما قرار می دهند. اما این تمام داستان نیست؛ زیرا باید این حجم اینترنت را در زمان مشخصی تمام کنید وگرنه نمی توانید از بسته اینترنت خود استفاده کنید و باید بسته دیگری خریداری کنید. چیزی که این بسته ها را جذاب تر می کند مقرون به صرفه بودن آنهاست. بنابراین، اگر می خواهید هوا در جیب خود داشته باشید، مطمئن شوید که از بسته بندی های مختلف استفاده می کنید.

اگر در طول روز پیامک های زیادی ارسال می کنید، با افراد مختلفی صحبت می کنید و باید همیشه از طریق پیامک با دوستان خود در تماس باشید. من به شما توصیه می کنم یکی از بسته های پیامکی را خریداری کنید. زیرا به عنوان مثال با این بسته ها می توانید 100 پیامک را با قیمت پایین ارسال کنید. از این طریق بدون نگرانی از هزینه با همکاران و آشنایان خود صحبت کنید.

کد بسته پیامکی همراه اول را فعال کنید

نحوه فعال سازی بسته پیام رسان همراه اولنحوه فعال سازی بسته پیام رسان همراه اولهمراه اول این قابلیت را برای مشترکین خود معرفی کرد تا پیامک های خود را با قیمت کمتری ارسال کنند. افرادی که تعداد زیادی پیامک ارسال می کنند، می توانند با فعال کردن بسته پیامکی همراه اول خود، تعرفه کمتری برای پیامک بپردازند.

نحوه فعال سازی بسته پیام رسان همراه اول

برای فعال سازی بسته پیامکی همراه اول باید روش های زیر را امتحان کنید:

    • درخواست کد فعال سازی بسته همراه اول *10*31#

کد دستوری USSD برای فعال کردن پیامک موبایل ابتداکد دستوری USSD برای فعال کردن پیامک موبایل ابتدا

فعال سازی سرویس پیامک همراه اول

اگر می خواهید از بسته های پیامکی اپراتور همراه اول استفاده کنید، بهتر است قبل از هر چیز با این بسته ها آشنا شوید. بسته های اس ام اس همراه اولبسته های اس ام اس همراه اول

نکته این است که سیم کارت انارستان برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است که توسط همراه اول ارائه می شود.

دائمی تعداد پیامک مدت اعتبار (روزها) قیمت (SAR)
دائمی 200 30 33000
دائمی 500 30 77000
اعتبار و انار 1500 30 222000
اعتبار و انار 150 30 26000
اعتبار و انار 400 30 66000
اعتبار و انار 1200 30 188000

راهنمای فعال سازی بانک اس ام اس

اگر قصد فعال سازی پیامک بانکی روی سیم کارت اول تلفن همراه خود را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله “بانک اس ام اس را فعال کنید» بازدید کنید

کد انتقال پیامک در سیم کارت اول تلفن همراه

اگر می خواهید پیام های متنی خود را به سیم کارت دوم منتقل کنید، می توانید از آن استفاده کنید انتقال پیام موبایل را فعال کنید ابتدا متن پیامک را به سیم کارت دیگری منتقل کنید.

  • درخواست کد دستوری: *21*شماره مقصد#

همچنین اگر بخواهید دستور فوق را لغو کنید کافی است کد دستوری #21# اپراتور همراه اول برقراری ارتباط .

فعال سازی پیام های تبلیغاتی موبایل

اگر از چند طریق پیامک های تبلیغاتی سیم کارت خود را مسدود کرده اید، به عبارتی در لیست سیاه قرار گرفته اید، اگر می خواهید پیامک های تبلیغاتی را دوباره فعال کنید، کافی است کد دستوری *800# را شماره گیری کنید. سپس گزینه “پیوند پیامک تبلیغاتی” را انتخاب کنید.

بسته پیامکی ایرانسل را فعال کنید

فعال سازی پیام های تبلیغاتی موبایلفعال سازی پیام های تبلیغاتی موبایلاپراتور ایرانسل بسته خاصی برای پیامک خود طراحی نکرده است. اصولا کد بسته پیامکی ایرانسل برای سیم کارت های ایرانسل وجود ندارد و تعرفه آن در هر شرایطی یکسان است. این اپراتور هنگام خرید سیم کارت به شما یک بسته اس ام اس می دهد. شما همچنین می توانید یک مجموعه بسته به عنوان مثال خریداری کنید بوم و بوم+ از بسته های SMS فقط برای خطوط داخل شبکه استفاده کنید.

بسته Boom and Boom+ بسته ای ترکیبی برای شارژ همزمان اینترنت، مکالمه و پیامک در اختیار شما قرار می دهد. از مزایای این بسته می توان به قیمت مقرون به صرفه، تبدیل زمان مکالمه به اینترنت و بالعکس، کسر هزینه استفاده از اینترنت 3 برابر از زمان مکالمه اشاره کرد. برای دریافت کد فعال سازی بسته پیامکی ایرانسل به سایت ایرانسل مراجعه کنید.

نحوه فعال سازی بسته کانواس ایرانسل

روش های اطلاع رسانی و فعال سازی بسته های بوم و بوم پلاسروش های اطلاع رسانی و فعال سازی بسته های بوم و بوم پلاس

تبلیغات پیامکی ایران سل را فعال کنید

برخی افراد تمایلی به دریافت پیامک های تبلیغاتی ندارند، به همین دلیل از… کد غیرفعال سازی پیامکی ایرانسل پیامک آنها را لغو می کند. در صورت قطع ارتباط پیامک های تبلیغاتی، می توانید با شماره گیری کد دستوری *800# سیم کارت ایرانسل و سپس کلیک بر روی گزینه «ارسال پیامک تبلیغاتی» مجددا پیامک تبلیغاتی دریافت کنید.

غیرفعال و فعال سازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)غیرفعال و فعال سازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)باید خواند شود: غیرفعال و فعال سازی پیامک های تبلیغاتی (ایرانسل و همراه اول)

ارسال پیامک تجاری

حتما از شرکت های مختلف پیامک دریافت کرده اید. این پیامک ها حاوی تبلیغات کالاها و خدمات هستند. شاید فکر کنید این پیامک ها از طریق سیم کارت های همراه اول یا ایرانسل هم ارسال می شود. اما پیامک تبلیغاتی از طریق اپراتورهای تلفن همراه قابل ارسال نیست. برای این کار باید به صفحه پیامک مراجعه کنید. پنل یک نرم افزار مبتنی بر وب است که به شما در ارسال پیامک برای تبلیغات، خدمات و اطلاعات کمک می کند.

پنل اس ام اس با هر مرورگری قابل استفاده است و به کسب و کارها در خرید بسته های اس ام اس، پیامک انبوه، پیامک انفرادی، ارسال زماندار، ارسال از روی نقشه، ارسال به بانک شماره، ارسال رمز یکبار مصرف برای ورود به وبسایت و غیره کمک می کند. مشترکین موبایل، ایرانسل و رایتل. با کمک فونت های سفارشی در سامانه پیامکی می توانید پیامک های تبلیغاتی انبوه ارسال کنید.

آخرین کلمه

اگر مشترک اپراتورهای همراه اول و ایرانسل هستید، می توانید با فعال سازی بسته پیامکی همراه اول و استفاده از بسته های بوم و بوم + از امکانات عالی و مقرون به صرفه ارسال پیامک استفاده کنید. در این مقاله سعی شده است روش های اصلی این گونه ارسال ها توضیح داده شود. اما اگر کسب و کاری دارید و قصد دارید از طریق پیامک با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید، پیشنهاد می کنیم از پنل ملی پیامک استفاده کنید. در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید برد پیامک می توانید با شماره 02163404 تماس حاصل فرمایید و همکاران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.

منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/irancell-and-mci-sms-package/