همه چیز درباره خط 50002 از اپراتور ارمغان راه طلایی

همه چیز درباره خط 50002 از اپراتور ارمغان راه طلایی

همه ما روزانه تعدادی پیامک مشابه پیام های زیر دریافت می کنیم. این پیامک ها از شماره های مختلفی برای ما ارسال می شود. این اعداد شامل خط 50002، 50004، خط 1000، 2000، 3000، 9000، 021 و 026، 998، 9999 و غیره.

خانم قالیشویی
30% تخفیف شست و شو و استریل کردن فرش و مبل
تلفن: 1443
لغو 11

حالا این خط 50002 توسط کدام اپراتور ارائه می شود؟ چه تفاوتی با سایر شماره های پیامک دارد؟ این پلیر چه ویژگی هایی دارد؟ در این مطلب به این سوالات پاسخ می دهیم و شما را با بازیکن ارمغان راه طلایی آشنا می کنیم. بنابراین، اگر می خواهید در مورد اپراتور 50002 بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

خط 50002 از شرکت خوش نام ارمگان راه طلایی

قبل از اینکه به ویژگی های خط 50002 بپردازیم، اجازه دهید کمی در مورد اپراتور ارائه دهنده این خط صحبت کنیم. تا به امروز، این شرکت راه حل Smart Land خود را شامل 50002 خط ارائه کرده است. اما اکنون شرکت ارمغان راه طلایی این فونت ها را برای تبلیغات پیامکی عرضه می کند. اگر احساس می کنید که نام این اپراتور برای شما آشناست، پس حق با شماست! اپراتور ارمغان راه طلایی نیز 50004 خط است و سابقه و فعالیت خوبی در این زمینه دارد.

دو نفر در مورد سرعت انتقال خط 50002 صحبت می کنند دو نفر در مورد سرعت انتقال خط 50002 صحبت می کنند

شرکت ارمگان راه طلای

بنیاد دانش ارمگان راه طلا از سال ۱۳۷۵ در حوزه ICT فعالیت می کند و می توان گفت یکی از بهترین و مشهورترین فعالان حوزه خود به شمار می رود. این شرکت علاوه بر خطوط پیام کوتاه، خدماتی مانند تولید محتوا، مدیریت ابزار، کانال های ارتباطی و … را نیز ارائه می دهد.

برای استفاده از اپراتور خط 50002 اپراتور ارمغان راه طلایی باید از برد پیامک استفاده کنید. اما این سامانه پیامکی چیست؟

با استفاده از سامانه پیامکی می توانید پیامک انبوه ارسال کنید، پیامک را به لیست مخاطبین خود ارسال کنید و از بانک شماره پلاک تقسیم بر منطقه، اتحادیه، مشاغل، کد پستی ایرانسل و شماره همراه اول استفاده کنید.

مزایای اپراتور 50002

طبیعتا هر شماره پیامک ویژگی های خاص خود را دارد. بنابراین، قبل از خرید فونت خود، باید بدانید که این ویژگی ها چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند.

اگر نمی دانید کدام خط سفارشی برای شما مناسب است به مقاله انواع اپراتور پیامک یا شماره های تبلیغاتی مراجعه کنید.

 • سرعت انتقال بالا
 • نرخ شارژ پایین
 • گزارش های دقیق
 • ارائه فونت های سفارشی انحصاری
 • هزینه پیامک های ناموفق را برگردانید
 • دور زدن لیست سیاه ایرانسل
 • امکان سرویس دهی خط 50002
 • لینک را بدون ارائه مدرک ارسال کنید
 • بدون نیاز به هزینه تمدید سالانه
 • شماره پیامک را از 8 تا 14 رقم وارد کنید

در زیر ویژگی ها و مزایای اپراتور خط 50002 را برای شما بررسی می کنیم تا بتوانید بر اساس نیاز ارسال پیامک یکی از اپراتورهای پیامک را دریافت کنید.

سرعت انتقال بالا

مرد قرن بیست و یکم دیگر حوصله چندانی ندارد و می خواهد همه کارهایش در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. بنابراین اگر به دنبال شماره تلفنی با سرعت بالا در ارسال پیامک هستید می توانید از شماره تلفن اختصاصی 50002 استفاده کنید.

نرخ حمل و نقل پایین

نکته مهم برای کسانی که به دنبال ارسال پیامک های تبلیغاتی زیاد هستند، نرخ پایین ارسال پیامک است. مهمترین مزیت خطوط اختصاصی 50002 تعرفه بسیار پایین آن است. هزینه ارسال هر پیامک با این خط ارزانتر از 50004 خط متعلق به همان اپراتور است. بنابراین، اگر به دنبال ارسال مداوم و انبوه هستید، خط پیامک 50002 را یکی از گزینه های اصلی خود در نظر بگیرید.

نرخ ارسال پیامک اپراتور 50002 می باشد

تعرفه ارسال پیامک از اپراتور 50002 بستگی به نوع پنل پیامک شما دارد. برای مشاهده لیست به روز قیمت پیامک از 50002 خط به مقاله ” مراجعه کنید قیمت پیامک ” دیده می شود.

امکان دریافت گزارش های دقیق

برای شناسایی پیام های ارسال و دریافت شده توسط مشتری، به یک فایل گزارش ارسال انبوه نیاز دارید. سامانه ملی پیامک به کاربران این امکان را می دهد که پس از ارسال پیام های خود از شماره پیامک 50002 گزارش دقیقی از پیام های خود تهیه کنند. در فایل اکسلی که سامانه در اختیار کاربران قرار می دهد، می توانید از تعداد پیام های ارسالی، پیام های دریافتی تلفنی و اس ام اس در تلفن دریافت نشد ” “.

امکان انتخاب فونت دلخواه

پس از ثبت نام در سامانه ملی پیامک، خط ویژه 14 رقمی با شماره ویژه 50002 هدیه دریافت خواهید کرد. اما می توانید شماره مشخص شده با شماره های مورد نظر خود را از کارشناسان سیستم بخواهید. شماره استعلام شما 50002 تایید می شود و در صورت موجود بودن این خط به شما اختصاص داده می شود.

اپراتور 9999 چیست؟ + شرایط دریافت خط 9999اپراتور 9999 چیست؟ + شرایط دریافت خط 9999باید خواند شود: اپراتور 9999 چیست؟ + شرایط دریافت خط 9999

بازپرداخت هزینه پیامک های تحویل نشده به شرکت های مخابراتی

شاید شنیده باشید که برخی افراد پیامک های تبلیغاتی روی سیم کارت خود را مسدود می کنند. به این افراد لیست سیاه ارتباطات می گویند. یعنی پیامک شما به این شماره های موبایل ارسال نمی شود. حالا ممکن است هنگام ارسال پیامک انبوه با خود فکر کنید که اگر تعداد زیادی پیامک به لیست سیاه ارسال شود، پس هزینه این پیامک ها بر عهده کیست؟

در صورت ارسال پیامک به لیست سیاه مخاطبین در خط 50002 به دلیل اینکه این پیامک برای آنها ارسال نمی شود، هزینه به موجودی پنل پیامک شما برگردانده شده و از حساب کاربری شما کسر نمی شود.

هزینه پیامک هایی که در تلفن دریافت نشده است را برگردانید

ممکن است بپرسید که اگر برخی از گیرندگان پیامک انبوه در لیست سیاه ارتباطی نباشند اما پیامک من برای آنها ارسال نشود، تکلیف بازپرداخت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در حال حاضر اپراتور 50002 هزینه پیامک های ناموفق که وضعیت تحویل آنها “تلفن به دست نیامده” است را نیز بازپرداخت می کند. البته برای این کار کافی است پس از ارسال انبوه، گزارش ارسال را دانلود کنید.

ارسال به لیست سیاه ایرانسل

در پاراگراف بالا در مورد لیست سیاه صحبت کردیم و متوجه شدیم که پیامک های تبلیغاتی برای افرادی که از پیامک های تبلیغاتی منصرف شده اند ارسال نخواهد شد. اما نکته جالب این است که با استفاده از خط 50002 می توانید به لیست سیاه ایرانسل پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. در واقع پیامک تبلیغاتی شما به سیم کارت های ایرانسل می رسد که جزو لیست سیاه 50002 خط اختصاصی هستند.

سرویس فونت

قبلاً گفتیم که برخی از شماره ها در لیست سیاه مخابرات هستند. یعنی پیامک های تبلیغاتی دریافت نمی کنند. اما پیام های واریز و برداشت از حساب بانکی، کد تایید پیامکی و هرگونه پیام غیر تبلیغاتی را می توان به این شماره موبایل ها ارسال کرد. بنابراین، اگر یک خط تبلیغاتی دارید، می توانید آن را ارسال کنید خط سرویس آن را تغییر دهید تا پیام های متنی شما نیز به لیست سیاه مخاطبین ارسال شود. طبیعتا شرایط این نوع انتقال رعایت می شد. مثلا پیامک ها باید آموزنده باشند نه تبلیغاتی. در صورت نقض قوانین، خطوط سرویس از حالت سرویس خارج می شوند. به طور کلی، خطوط خدمات خطوطی هستند که از فیلتر لیست سیاه ارتباطات عبور می کنند.دو نفر در مورد بازپرداخت پول خطوط 50002 و 50005 صحبت می کننددو نفر در مورد بازپرداخت پول خطوط 50002 و 50005 صحبت می کنند

لینک را به شماره 50002 ارسال کنید

اکنون که فروشگاه های آنلاین رشد کرده و محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند، ارسال لینک از طریق پیامک ارزش بیشتری پیدا کرده است. با قرار دادن لینک در انتهای پیامک مسیر خرید مشتری را آسان می کنید و مشتری مجبور نیست برای خرید از شما مسافت زیادی را طی کند. برخی از اپراتورها مانند Line 1000، Line 2000، Line 50001 و خطوط ثابت 021 قوانین سختگیرانه ای برای ارسال لینک دارند. با خط اختصاصی 50002 می توانید بدون ارسال مدارک لینک را در پیامک بگذارید.

عدم دریافت هزینه تمدید سالانه

یک سوال رایج برای کاربران این است که آیا این خطوط برای همیشه به نام آنها هستند یا باید آنها را تمدید کنند. پس از تخصیص خط 50002 به کاربر، این خطوط به صورت دائمی به نام شخص ثبت می شود. طبیعتا امکان انتقال خط به افراد دیگر وجود نخواهد داشت و برای تمدید سالیانه از کاربران هزینه ای دریافت نمی شود. البته این تا زمانی است که اپراتور تصمیم بگیرد هزینه سالانه را دریافت کند.

خط 50002 برای مشاغل کوچک

در این مقاله به معرفی فونت سفارشی 50002 و اپراتور ارمغان راه طلایی پرداختیم و مزایای استفاده از این اپراتور را به شما گفتیم. با توجه به مزیت های ذکر شده، خط پیامک 50002 یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کارهای کوچک و نوپا می باشد. زیرا صاحبان مشاغل می توانند تبلیغات پیامکی را با هزینه کم شروع کنند. همچنین این اپراتور قوانین سختگیرانه ای برای سرویس خطوط و ارسال لینک به صورت پیامکی ندارد و مشاغل خانگی و کوچک به راحتی می توانند تجارت خود را گسترش دهند.

در واقع خط 50002 به دلیل ارسال زیاد و قیمت پایین یکی از پیشنهادات متمایز محسوب می شود. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد نحوه انتخاب شماره ثبت نام با شماره تماس بگیرید 02163404 برقراری ارتباط. کارشناسان حرفه ای ما شما را در انتخاب فونت مناسب راهنمایی خواهند کرد. در نهایت اگر تجربه استفاده از این فونت ها را دارید یا پیشنهادی برای وبلاگ پیامکی ملی دارید در قسمت نظرات برای ما کامنت بگذارید.

منبع: https://www.melipayamak.com/blog/posts/everything-about-50002-and-50005-sms-number-line/