شارژ سامانه پیامکی

از آنجایی که برد پیامک ایده پرداز رایگان است، تمامی افراد می توانند به راحتی در این سامانه ثبت نام کرده و برد پیامک و همچنین خط هدیه خود را دریافت کنند. اولین مرحله بعد از فعال سازی پنل ارسال پیامک برای شارژ مجدد سامانه پیامکی است که در این مقاله به سوالات متداولی که در این مرحله کاربران با آن مواجه هستند می پردازیم. مثلا برای سامانه پیامکی نعم چقدر باید شارژ کنیم؟ تعداد اس ام اس چنده؟ یا اعلام می کنند که ما 1000 تومان برای سامانه پیامکی خود پرداختیم اما بالای پنل پیامک ما عدد 59 می آید؟! و بسیاری سوالات دیگر که با مطالعه این مقاله می توانید پاسخ هر سوال را بیابید.

اولین قدم برای ارسال پیامک ورود به منوی اطلاعات مالی است – حساب را پر کنید.

در این بخش می توانید تابلوی خود را ارسال کنید. اگر مبلغ ارسال مشخصی را می خواهید، مطابق تصویر زیر، مبلغ را در کادر مربوط به مبلغ وارد کنید. سیستم تعرفه شما را بر اساس میزان کارمزد تعیین می کند و تعداد پیامک های ارائه شده را پس از شارژ به شما نشان می دهد. اگر می‌خواهید تعداد پیامک مشخصی شارژ شود، می‌توانید شماره را در شمارش پیامک وارد کنید تا مبلغ به شما نشان داده شود. برای آشنایی بیشتر با نحوه شارژ و تعرفه های سیستمی پیشنهاد می کنیم مقالات نحوه شارژ پنل پیامک، قیمت پنل پیامک و تعرفه پیامک را مطالعه فرمایید.

حال پس از انتخاب روش پرداخت و پرداخت مبلغ، سیستم شما به صورت خودکار شارژ می شود.

مبلغ کارمزد به صورت پیامک در بالای سیستم شما نمایش داده می شود. مراقب باشید تعداد پیامک ها به شما نشان داده می شود نه مبلغ هزینه. به عبارت دیگر، اگر بشقاب خود را با 10000 SAR شارژ کنید، 59 پیامک دریافت خواهید کرد. در صورت ارسال پیامک موجودی شما کسر می شود و یا در صورت شارژ مجدد به تعداد پیامک های باقی مانده اضافه می شود.

نصیحت) در بسیاری از موارد، پس از ارسال پلاک، شماره اعتبار شما تغییر نمی کند. این مربوط به کش مرورگر شما است. می‌توانید یک بار مرورگر خود را برای مشاهده اطلاعات کاربری جدید خود به‌روزرسانی کنید.

نصیحت) موجودی کسر شده یا اضافه شده نیز از طریق لیست اطلاعات مالی تراکنش های مالی قابل مشاهده است و می توانید تعداد پیامک های کسر شده یا اضافه شده به کل سامانه پیامکی خود را مشاهده کنید.

نصیحت) در سامانه پیامکی ایده پردازان محدودیتی در میزان شارژ وجود ندارد و می توانید هر مبلغی را که بخواهید از تابلوی خود شارژ کنید. همچنین هیچ محدودیتی در تاریخ استفاده برای هزینه های قابل اعمال وجود ندارد و می توانید هر زمان که بخواهید بدون هیچ محدودیتی پیامک ارسال کنید. (پیام های متنی به مرور زمان منقضی نمی شوند.)