انواع پیام تسلیت و متن کوتاه و بلند تسلیت SMS.ir

پیامک تسلیت و متن کوتاه

زندگی پس از زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد و ممکن است به دلایل مختلفی عزیزی را از دست بدهیم. این ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد. ما در لحظات شادی با افراد زیادی بوده ایم و نمی توانیم آنها را در مواقع غمگین تنها بگذاریم. یکی از کارهایی که در چنین مواقعی می توانیم انجام دهیم ارسال پیام تسلیت از طریق پیامک است.

این پیام تسلیت می تواند نشان دهد که در غم دیگران شریک هستید. می توانید در متن های مختلف پیام تسلیت بنویسید. در این مطلب از وبلاگ ایده پردازان قصد داریم نکاتی را در مورد پیام های تسلیت کوتاه بیان کنیم و پیام های تسلیت بسیار متفاوتی را ارائه کنیم. تا انتها با ما همراه باشید.

ثبت پنل اس ام اس از وب سایت SMS.ir

با شماره 0212853 مشاوره رایگان دریافت کنید

بهترین پیامک تسلیت

بهترین پیامک تسلیتبهترین پیامک تسلیت

اگر می خواهید برای کسی که متاسف است و نمی داند متن مناسب چیست پیام تسلیت بفرستید. در این صورت می توانید از عناصری که در زیر به آنها اشاره می کنیم استفاده کنید.

1- مرگ (اسم شخص) آنقدر سنگین و دردناک است که باورش سخت است. اما در برابر تقدیر الهی چاره ای جز تسلیم و رضایت نیست. این ضایعه بزرگ را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن عزیز سفر کرده صبر و شکیبایی مسئلت دارم.

2. مشیت الهی تصمیم گرفته است که بهار پرنشاط زندگی را با گنجی غم انگیز بپوشاند. درگذشت آن مرحوم را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و رحمت و برای جنابعالی صبر مسئلت داریم.

3- من خدا هستم و من اعلی هستم. با کمال تأسف باخبر شدیم که (نام شخص یا یکی از بستگانش) به رحمت خدا رفته است. امیدواریم صبر و شکیبایی خانواده محترم آن مرحوم به اندازه اقیانوس غم شما باشد. از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و از این میهمان جدید پذیرایی به خیر خواستاریم.

4- خبر درگذشت (نام شخص) آنقدر دردناک و دلخراش است که باورش سخت است، اما چاره ای جز تسلیم شدن در برابر اراده و تقدیر الهی نیست.

5- در غم از دست دادن عزیزان چه چاره ای جز عزاداری؟ از خداوند متعال برای شما و خانواده محترمتان صبر و برای آن عزیز از دست رفته رحمت بی پایان مسئلت داریم.

6- با خاموش کردن این شمع نورانی را به خانواده محترمتان تسلیت عرض می نماییم. از خداوند متعال علو درجات در بهشت، رحمت و رحمت بی حد برای آن عزیز از دست رفته و طول عمر برای بازماندگان مسئلت داریم.

7- خبر غم انگیزی که با شما رسید ما را به شدت ناراحت کرد. اندوه بی پایان ما از این رویداد دردناک قابل توصیف نیست. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای شما صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

8- خبر فوت یکی از عزیزان شما ما را ناراحت کرد. از صمیم قلب برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و تسلیت عرض می نماییم.

9- از دست دادن عزیزان مایه تاسف و تاسف است. از شنیدن خبر فوت ناگهانی (نام شخص یا بستگان) بسیار متاثر شدیم. از خداوند متعال برای آن مرحومه صبر و مغفرت مسئلت داریم.

10- کلمات به من کمک نمی کند که به درستی تسلیت بگویم. مصیبت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحوم غفران و رحمت بی پایان مسئلت می نمایم. روح لطیفش رها از همه مصائب بی شمار دنیا در حرم خدا آرام گیرد.

بیشتر بخوانید: متن شهادت حضرت فاطمه

پیام های تسلیتپیام های تسلیت

11- این خبر (درگذشت پدر، درگذشت مادر) را به شما و خانواده محترمتان صمیمانه تسلیت عرض می نماییم. برای بازماندگان صبر جمیل و برای آن مرحوم غفران الهی آرزومندم.

12- با شنیدن خبر فوت (نام شخص یا بستگانش) بسیار متاثر شدم. از صمیم قلب به شما و خانواده محترمتان تسلیت می گویم.

13- هر که فلسفه مرگ را نداند، بی گمان زیر بار هجرت (پدر، مادر، برادر و خواهر) کمر خم می کند. اما با توجه به اعتقاد عمیق حضرتعالی به انتقال روح، فقط ضایعه جسمی ایشان را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم روح پاک ایشان با ائمه اطهار و پیامبران محشور شود.

14- (مادربزرگ ها یا پدربزرگ ها) هر وقت می روند زود می روند و جایشان همیشه خالی می ماند. درگذشت یکی از عزیزانتان را تسلیت می گوییم.

15- به ما خبر دادند که اعلیحضرت ندای حق را فرموده و به سوی منزل باقی مانده شتافتند. روح آن مرحوم مملو از وجود در جوار حضرت حق قرب ابدی یافت. از خداوند منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای جناب عالی و همه بازماندگان صبر و اجر جزیل مسئلت دارم.

16- فردی که از این دنیا می رود هنوز اینجا در قلب و ذهن ما زنده است و به زندگی ادامه می دهد. تسلیت مرا بپذیر

17- تسلیت قطره ای است از دریای غم بر چهره شما. از خداوند منان برای آن مرحومه صبر و مغفرت مسئلت دارم.

بیشتر بخوانید: پیامک یک جوان توانمند

پیام تسلیتپیام تسلیت

18- بعد از جدایی برای یافتن امنیت کجا بروم؟

در کدام شب تاریک هجرت حد را بیابم؟

بادهای شدید مرا با خود برده بود

بوی آن باغی که بتوانم در آن زندگی کنم کجاست؟

درگذشت عزیزتان را تسلیت عرض می کنم.

19- فریاد زدم خدایا این چه رسمی است؟

جدایی با دوستان هنر نیست

خداوند دوست قلب انسان است

چگونه می توان بدون قلب زندگی کرد؟

این مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم آمرزش و رحمت واسعه مسئلت دارم.

20- انتخاب های روزریگ بسیار سلیقه ای است

او آن گل را می چیند که نمونه ای برای جهان است

از خداوند متعال برای آنان که از دست دادید صبر و مغفرت خواستاریم.

21- تسلیت حقیرانه مرا بپذیرید. تحمل غم از دست دادن (مادر یا پدر) صبر الهی می خواهد. خداوند از جانب صابران به شما جزای خیر بدهد که حضرت فرمود: و صابران کسانی هستند که چون مصیبتی به آنها برسد از آن خداست و به سوی او باز می گردیم.

22- غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار با کلمات بیان نمی شود. از جنابعالی فقط برای روح آن مرحوم صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

23- مرجع همه به اوست. ظهور ناگهانی (نام یا رابطه یک نفر) خبر تلخ و دردناکی بود. تسلیت صمیمانه ما را پذیرا باشید. روحشان شاد و یادشان جاودانه.

24- ای حافظ دیدم دلم از کنعان پر شد

و در نهایت با اشک و اندوه کوه امیدم به کاه تبدیل شد

گفتی یوسف برمی گردد و گم شد

یوسف تا روز قیامت صاحب چاه بود

از ته دل تسلیت می گویم.

پیام های تسلیت دوستانه

پیام های تسلیت دوستانهپیام های تسلیت دوستانه

با ذکر مسائل مربوط به از دست دادن عزیزان و اعضای خانواده. اکنون زمان بررسی چند پیام تسلیت مناسب و دوستانه است. این پیام های کوتاه عبارتند از:

 • هرگز نمی میرد. او در حضور ما خواهد ماند، صدایش در گوش ما طنین انداز می شود، زمزمه اش بر لبان ما، و عشق بی پایانش در قلب ما. او در قلب ما زندگی خواهد کرد.
 • از دست دادن شما عمیقاً متأسفم. امیدوارم همه بتوانیم بر این غم سنگین غلبه کنیم.
 • من خیلی ناراحتم و واقعا نمی دانم چه بگویم. امیدوارم روحش شاد باشه
 • می دانم که عظمت بی تابی می تواند از عمق غم از دست دادن عزیزان و دوستان بکاهد. ما فقط سازگار می شویم و یاد می گیریم که زندگی ادامه دارد. تسلیت کلمه کوچکی برای همدردی است. امیدوارم دوباره شما را پر انرژی و شاد ببینم.
 • زندگی سخت است، اما باید در سفر باشید. از دست دادن عزیزان ضربه محکمی به زمانه است. ما باید تا بازگشت صبر و آرامش ادامه دهیم. عمیق ترین تسلیت من در این فاجعه.
 • با اینکه میدونم تو این شرایط هیچ حرفی نمیتونه از غمتون کم کنه ولی بازم میخوام یادآوری کنم که ما با هم هستیم. روحش شاد.
 • من شما را درک می کنم و عمق غم شما را درک می کنم. می دانم که برای بعضی چیزها پشیمان می شوی و حسرت از دست دادن عزیزی برای همیشه با تو می ماند، اما باید ادامه بدهی. از ته دل تسلیت می گویم.
 • وقتی خودم را جای تو می گذارم بدنم می لرزد. امیدوارم خداوند به شما صبر و شکیبایی عنایت فرماید تا این روزها بگذرد. روحشان شاد و مرا شریک غم خود بدانند.
 • با اینکه میدونم تو این شرایط هیچ حرفی نمیتونه درد و غمتو کم کنه اما میخواستم بدونی که ما در کنارت هستیم. یک نعمت بزرگ و یک خاطره بزرگ.
 • گاهی غم ها ما را ذوب می کنند تا مثل طلا پاک شویم. غم مرگ یکی از عزیزان یکی از این غم هاست. پس صبور باش و ما را در این غم همنشین خودت کن. تسلیت.
 • من فقط می توانم به شما تسلیت بگویم. فقط می خواهم بگویم غم شما غم من است و درگذشت آن عزیز مرا اندوهگین کرد.
 • من امشب برای جدایی گریه می کنم

عاشقانه گریه می کنیم

دوست من نیمه راه است، دوست قدیمی من

من افسرده هستم و خیلی گریه می کنم.

نتیجه

 • انسان ها ابدی نیستند و یکی از همکاران یا عزیزان ما ممکن است یکی از آنها را از دست بدهد.
 • یکی از کارهایی که در این مواقع می توان انجام داد ارسال پیام تسلیت از طریق پیامک است.
 • این پیام کوتاه نشان دهنده احترام و همدردی شماست و ارسال آن آسان است.
 • برای اینکه متن مناسب پیام تسلیت خود را دریافت کنید، پیشنهاد می کنیم موارد ذکر شده در بالا را مطالعه کنید تا متن مناسب را در میان آنها بیابید.

منبع: https://sms.ir/blog/holidays/condolence-sms/